אולי יעניין אותך

חמישי: חיסוני קורונה לבני נוער בשיתוף מד”א מגיעים לבנימינה ועין שמר

חמישי: חיסוני קורונה לבני נוער בשיתוף מד”א מגיעים לבנימינה ועין שמר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
מכבי

מנגישים את החיסונים לבני הנוער: מתחמי החיסונים של מגן דוד אדום לבני הנוער יפעלו היום (חמישי) ברחבי הארץ.

היום, יום חמישי (29.7), יינתנו חיסונים בבנימינה ובעין שמר. מגן דוד אדום עובד בשיתוף פעולה עם הרשויות המקומיות מתחמי חיסון לילדים ולנוער החל מגיל 12 ועד 18 החברים בכל קופות החולים בליווי הורים או עם אישור החתום ע”י אחד ההורים (ניתן להוריד מאתר מד”א בקישור כאן) וזאת במטרה להגדיל את מספר המתחסנים בקרב בני הנוער, אשר מוזמנים להגיע ללא צורך בקביעת תור.

המתחמים בחמישי:

✔️ בנימינה – רחוב העצמאות במועדון הנוער משעה 20:00 עד 22:00.
✔️  עין שמר – בבי”ס גוונים משעה 18:00 עד 21:00.

החיסונים הם על פי הנחיות משרד הבריאות בלבד, לאלו שטרם התחסנו חיסון ראשון, כולל מחלימים שעברו 3 חודשים מההחלמה ואלו שנדרשים לחיסון שני, כאשר החיסון הראשון בוצע במד”א לפני 21 יום.

“אנו ממליצים לציבור הרחב לבוא ולהתחסן ,שמרו על בריאותכם ובריאות בני משפחותיכם”, נמסר מאגף הביטחון בעיריית אור עקיבא. “מגמת התחלואה בעליה מתמדת בואו והתחסנו זה באחריותנו להגן על עצמנו ועל הסביבה”.

גם כאן, חיסון בני הנוער רק בליווי ההורים או בליווי מסמך חתום מההורים המאשרים החיסון, עם צילום ספח ת”ז ההורים (ניתן להציג צילום ת”ז ההורים גם מהטלפון הנייד). מתחסנים חיסון שני, חובה להגיע עם מסמך המאשר החיסון הראשון אותו קיבלתם מיד עם התחסנותכם.​

מגדלור-פיד ♋                                           

בשבוע האחרון כבר ניתנו חיסונים באור עקיבא, קדימה-צורן, בנימינה, קיסריה, עתלית, חריש, אליכין, טירת הכרמל, פוריידיס, פרדס חנה-כרכור ועוד.

צילום: דוברות מד”א

מכבי

 

מגדלור-פיד ♋


הגיבו על הכתבה:

guest
0 .
Inline Feedbacks
View all comments
ענו על משאל מגדלור-ניוז: איך תחגגו השנה את ראש השנה?

דילוג לתוכן