באמצע הלילה: בת 16 מאור עקיבא שבה לביתה בבהלה וסיפרה לאמה כי בני מיעוטים רדפו אחריה

סיפור מטריד הלילה באור עקיבא, על פי דיווח ועדותה של נערה בת 16: זו סיפרה לאמה, לאחר ששבה לביתה בבהלה, כי בני מיעוטים רדפו אחריה במשך זמן רב, עד שהצליחה להגיע לביתה בשלום. 

על פי הנערה, בשעה 1:30 בלילה, כאשר התהלכה בין כיכר הרבי וכיכר הפסנתר ברחוב הנשיא באור עקיבא, פעלו בכביש בני מיעוטים במסגרת עבודות תשתית. בשלב מסוים, החלו שניים לדלוק אחריה ולקרוא לעברה קריאות.

היא בתגובה, נסה מהמקום במהירות והגיע לביתה כשהיא מבוהלת ומפוחדת. היא דיווחה על כך לאמה ולמשטרה.

מפרטים נוספים שהופצו ברשתות החברתיות אחר הצהריים נכתב “2 מהפועלים החשודים בהטרדה כלפי הנערהנעצרו, תושב אור עקיבא ללא עבר פלילי קיבל מעצר בית למספר ימים. מה שקשה לי להבין זה איך יתכן שאף גורם בעיר לא ידע על העבודות שמתבצעת אתמול, שהשיטור העירוני בעיר לא קיבל הודעה על כך ולא יכל להשגיח? בדקתי היום עם מחלקת ההנדסה שאמורה לדעת ולאשר עבודות בעיר גם הם לא קיבלו הודעה. בדקתי עם מהנדס הכבשים בעיר גם הוא לא ידע. בדקתי עם איציק פתיתו גם הוא לא יד. הנערה בבית בטראומה האם יתכן הדבר? מתי נחזור להרגיש בטוחים בעיר? האם לא לזה הכניסו את שיטור העירוני? האם בנותינו צריכות לפחד בעיר שלהם? מיותר לציין שהאנשים שהגיעו להגן על הנערה מסתבכים עם החוק מה נותר לנו לעשות?”.

עוד במבזקים

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

דילוג לתוכן