הפועל חיפה פותחת את עונת 2021/22: “תקום ותיפול על העוגנים שלה”

הסגל של הקבוצה לא הושלם אבל היא כבר תחל את העונה מחר מול חדרה בגביע הטוטו. אלי לוונטל: "מחר נהיה חכמים אחרי המשחק מול חדרה. אני לא זוכר מתי הפועל חיפה ניצחה את חדרה בשלוש השנים האחרונות"
הפועל חיפה תפתח בסוף השבוע הקרוב (שבת, 20:00) את עונת 2021/22 במשחק גביע הטוטו בסמי עופר מול הפועל חדרה. חיפה הביאה השנה מספר שחקנים, שחררה אחרים וסך הכל רב הנסתר על הגלוי מבחינתה: אם הסגל יתחבר, היא תוכל להתמודד על הפליאוף העליון. אם תכשל – היא עלולה להידרדר למרתפי הטבלה. 
לשער הגיע אוהד לויטה ונחשב לשדרוג בעמדת השוער. ההגנה תכלול את ניסו קפילוטו, בן והבה, דור מלול וגיא משפתי שממשיכים מעונה שעברה. אל ההגנה צורפו המגן השמאלי דודי טויטו והבלם לואי טאהא שנחשב למשדרג.

בקישור, לצד השחקנים מהעונה שעברה – גל אראל, חנן ממן, לירן סרדל וסער פדידה, הצטרפו סאקו טורה מהיריבה העירונית שנחשב לשדרוג, עימנואל סמדיה הצעיר ושחקן הנוער ראוף ג’בארין.
בהתקפה ישחקו אלון תורג’מן, נס זמיר (שיחזור למגרשים בנובמבר אחרי פציעה ארוכה), ואליהם הצטרפו החלוץ הזר החדש אלן אוז’בולט, הצעיר בוזנאק ואיתי בוגנים.
כתב one, דורון בן דור, אמר כי בניית הקבוצה העונה מריחה סבירה פלוס. “ההגנה השתפרה עם לויטה וטאהא. טויטו הוא לא רע אבל צריך עוד לראות אותו – הוא סימן שאלה. סרדל, ממן, טורה, תורגמן ואוזבולט – מצונים. למרות הכל, היא חייבת קשר אחורי, גזרן באמצע. גל הוא אופציה אבל אתה חייב עוד מישהו, כשיש גם את משפתי שהוא לא רע והוסב לקשר. הבעיה כרגע היא גם בהתקפה. תורג’י זה חתיכת שחקן והוא שובר שיוויון לרמות האלה אבל חיפה בבעיה מבחינה התקפית. משחקי האימון זה לא מדד לכלום”.

הפרשן אלי לוונטל הוסיף כי “לשם שינוי הפועל חיפה לא הפסידה במשחקי אימון. זה אומנם לא מדד, אבל זה יותר מעודד מרק הפסדים. אני לא רוצה לקבוע מעכשיו מה יהיה עם הפועל חיפה העונה. מחר נהיה חכמים אחרי המשחק מול חדרה. אני לא זוכר מתי הפועל חיפה ניצחה את חדרה בשלוש השנים האחרונות, ואם מחר היא תעמוד טוב, תשחק טוב ותנצח – נדע שיש משהו טוב”.

לחדשות המתפרצות של חיפה LiVE

לוונטל: “כפי שאני רואה את זה, להפועל חיפה יש כמה בעיות עם קשר אחורי זר והבעיה השנייה זה מה קורה אם ממן לא יכול לשחק בגלל א’ או ב’. נכון לרגע אין שחקן שיכול להחליף אותו”.
עמית פלטקביץ’ הוסיף כי “נראה שהספסל של הפועל חיפה לא כל כך טוב ולא מתאים לרמות האלה וזה עלול להוות בעיה. לעומת זאת – ממן, סרדל, תורג’מן – הפועל חיפה תקום וטיפול על העוגנים האלה שלה”.
דילוג לתוכן