אולי יעניין אותך

חום יולי-אוגוסט: במד”א מזהירים מפני גל חום הכבד בימים הקרובים

חום יולי-אוגוסט: במד”א מזהירים מפני גל חום הכבד בימים הקרובים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp

החל מהיום ועד לתחילת שבוע הבא (8.8) צפוי לפקוד את מדינת ישראל גל חום קיצוני. במד”א מבקשים מהציבור הרחב להרבות בשתייה, מזהירים מפני שהייה ארוכה בשמש ומבקשים לנקוט ביתר זהירות בסביבת ילדים וקשישים.

יש להימנע מחשיפה ישירה וממושכת לשמש, מומלץ לשתות כמויות גדולות של מים, יש להימנע מפעילות גופנית שאינה הכרחית בשעות עומס החום, רצוי להימצא במקומות ממוזגים ומוצלים ככל הניתן וזאת בנוסף לציות להנחיות משרד הבריאות בנוגע לקורונה ולהקפדה על עטית מסיכות בחללים סגורים.

לעוד עדכוני מזג האוויר במגדלור ניוז
צפו: קיר קורס על שני רכבים בעקבות מזג האוויר [רחבי הרשת 📹]
שדרוג כביש 2 ליד אולגה: מיצג ויזואלי בגובה 15 מטרים יוקם, הכפלת נתיבי הנסיעה
לאחר כשנתיים: המזרקה באור עקיבא שבה לפעילות

יש לשים דגש מיוחד למניעת שכחת ילדים במכונית ונעילת רכבים חונים – כדי למנוע אסון וטרגדיה נוכח גל החום הקיצוני. יש להקפיד להיות בקשר רציף עם בני משפחה ושכנים בני הגיל השלישי על מנת לוודא שהם אינם סובלים מפגיעות חום.

במגן דוד אדום שבים ומזכירים לציבור כי במהלך טיולים ופעילויות שטח בימי הקיץ, יש לנקוט ביתר זהירות בעיקר בקרב ילדים ופעוטות. בנוסף, יש לרחוץ רק בחופים מוכרזים ובשעות שבהן שירותי ההצלה פועלים ולנהוג בתשומת לב רבה בעת שהייה ליד מקורות מים עם ילדים כגון בריכות, נחלים וכדומה.

מנכ”ל מד”א, אלי בין: “אנו עומדים בפתחו של גל חום קיצוני וארוך, במסגרתו אנו מבקשים מהציבור הרחב להישמע להנחיות הזהירות ולנקוט באמצעי בטיחות על מנת לסיים את גל החום בשלום – ללא נפגעים נוספים. יש לדאוג לבני הגיל השלישי ולילדים ולהפעיל כל אמצעי הניתן על מנת שלא לגרום לאסון כבד. אנו מאחלים המשך קיץ מהנה, בטוח ובריא לעם ישראל”.

מגדלור-פיד ♋


הגיבו על הכתבה:

guest
0 .
Inline Feedbacks
View all comments
ענו על משאל מגדלור-ניוז: איך תחגגו השנה את ראש השנה?

דילוג לתוכן