מטריה רחבה: מרכז הצעירים באור עקיבא משיק תכניות חדשות למשפחות צעירות

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

מטריה רחבה: מרכז הצעירים באור עקיבא משיק תכניות חדשות למשפחות צעירות

-

מגדלור-פיד ♋

אמהות ב”מועדון אמא” במרכז הצעירים באור עקיבא || צילום: “המטריה”

מועדון אמא, מועדון אבא וגם קורס לניהול תקציב משפחתי: מרכז מטריה באור עקיבא שעבר מיתוג מחודש בתקופה האחרונה, פותח מועדונים חדשים למשפחות צעירות ומחדש את היצע הקורסים לצעירים ולקהל הרחב.

מחר (חמישי, 5.6.19) יתקיים מפגש נוסף של מועדון אמא שיעסוק הפעם בנושא החשוב והמדובר – חיסונים. במפגש שיחל בשעה 10:00, תרצה ד”ר עדי קליין, מנהלת מחלקת הילדים במרכז הרפואי הלל יפה שבחדרה, על חיסונים וחשיבותם וכן תענה על שאלות.

  • קראו גם >> 

בהמשך החודש, ב-18.6.19, ייפתח קורס קורס אימון וניהול התקציב המשפחתי במסגרתו יוענקו 6 מפגשים בני שעתיים, בימי שלישי, בין השעות 19:00-21:00. הקורס יקנה ידע רחב על ניהול תקציב, התנהלות מול בנקים, התמצאות בתלושי שכר ואפשרויות להגדלת הכנסה, פנסיה וביטוחים, משכנתאות ודיור, איך מתחילים לחסוך ועוד. את הקורס ינחו ליאת פריזאט ונתי שיינר, מנהלי be+. 

אלה מנשה, רכזת תחום מעורבות חברתית במרכז “מטריה” מציינת כי “לאחרונה התחלנו לעסוק רבות במשפחות צעירות וחדשות שמגיעות לעיר לצד משפחות אור עקיבא, ומועדון אמא הוא ביטוי לכך. מדובר בפרוייקט של אמהות בחופשת לידה שמגיעות למרכז צעירים אחת לשבוע לקבל הרצאה מקצועית וארוחת בוקר. אפשר להגיע עם התינוקות כמובן”.

 

היא הוסיפה כי “כל הפעילות מתקיימות הודות לתמיכתם של ראש העיר מר יעקב אדרי ומחזיק תיק הצעירים והנוער מר אברהם כהן, כאשר על הכל מנצח אבשלום אברמוב, מנהל “מטריה” ומרכז הנוער בעיר”.

.

59220cookie-checkמטריה רחבה: מרכז הצעירים באור עקיבא משיק תכניות חדשות למשפחות צעירות

האם הכתבה עניינה אותך? ▲

מגדלור-פיד ♋

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

עוד באתר >>

אולי יעניין אותך

כתב אישום נגד אב ובנו – הבן דרס אישה במעבר חצייה, האבא בא לחפות עליו

במהלך החקירה עלה החשד כי מי שנהג ברכב ופגע בהולכת הרגל הוא לא אחר מבנו של מי שהציג עצמו בזירה כנהג הרכב הפוגע וכי עד להגעת השוטרים למקום, הספיקו האב והבן להתחלף כך שהוצג לשוטרים כאילו האב הוא שנהג ברכב בעת התאונה

לידיעה המלאה