מכבי

לאור מקרי אלימות וקללות בסקייטפארק קיסריה: לחצן מצוקה הוצב במקום [תמונות]

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

לאור מקרי אלימות וקללות בסקייטפארק קיסריה: לחצן מצוקה הוצב במקום [תמונות]

-

מגדלור-פיד ♋

לא פחות מלחצן מצוקה הוצב לאחרונה במתחם הסקייטפארק בקיסריה. זאת בעקבות מקרים של מכות וקללות אותם ספגו נערים שהגיעו לבלות במקום. הלחצן הוקם על מבנה ממול לסקייטפארק, בו מצוי משרדי המקום. לחיצה עליו תוביל להתקשרות מיידית עם מוקד הביטחון של קיסריה.

מכבי

על פי פרטים שפורסמו ב”חדשות קיסריה”, אימהות שבאו על ילדיהן לסקייטפארק, סיפרו על חבורת נערים שהגיעו למקום, התנהגו בגסות, קיללו ילדים אחרים ואסרו עליהם לרכוב במקום.

אמא נוספת ציינה כי נתקלה בחבורה אחרת, אגרסיבית אף יותר, חבורה שקיללה, הרביצה ואף איימה על השוהים במקום. האמא סיפרה כי הפרידה בין ילדים שהלכו מכות במקום וחטפה בעצמה קללות. לדבריה, הסקייטפארק הפך למערב פרוע בימי הקיץ, עם שתיית משקאות אנרגיה ועישון, נפצים ומה לא. “ברגע שמעירים להם הם מתחילים מקללים ונוהגים באלימות”, סיפרה.

לאור התלונות והבעיות, הציבה החברה לפתוח קיסריה לחצן מצוקה במקום, אשר לחיצה עליו תגיע למוקד לדיווח על בעיות. בנוסף, בימים אלה צפויים להתגבר סיורי הביטחון, צפויה לחזור לפעילות סיירת ההורים וכן המצלמות שבמתחם צפויים להתחבר למוקד הרואה 24/7.

לחצן המצוקה בקיסריה. צילומים: מגדלור ניוז
קראו גם >>
תושב תל אביב עוכב לחקירה לאחר ששכח את בנו בחוף בקיסריה ונסע הביתה
חגיגה בקיסריה: זהבה בן הופיעה לראשונה באמפי, ובהופעה של מי הייתה הצעת נישואין מרגשת?
כלב נתקע במנהרה בעתיקות נמל קיסריה – וחולץ

בחודש יוני האחרון פרסמנו כי תושב אור עקיבא בן 37, הואשם כי לקח את רשימת הסיסמאות של בית בקיסריה, סיסמאות שהיו אצל אימו שעבדה בבית כמנקה של משק הבית, פרץ אליו וגנב רכוש.

השיטה של הצעיר, תושב חללי דקר, הייתה פשוטה להפליא. הוא למעשה ניצל את העובדה שאמא שלו, עבדה למעלה מעשור במשק בית בוילה בקיסריה.

הוא הגיע בשעת לילה מאוחרת אל המקום כשהבית היה ריק מאדם וכשהוא חמוש בסיסמאות. כתב האישום מתאר כי הוא השתמש בסיסמאות בכדי לנטרל את האזעקה, לקח ממגירת המטבח את מפתחות אחד מרכבי המשפחה שחנה בחצר, ומתוך ארנקה של בעלת הבית לקח כרטיס אשראי. לידיעה המלאה

.

—————————————————-
הצטרפו לקבוצות הווצאפ של מגדלור ניוז:
לקבוצת מגדלור ניוז בזמן אמת – כל החדשות מכל האזור >> https://bit.ly/3wZlrGt
לקבוצת חדשות חדרה >> https://bit.ly/35fHaN4
לקבוצת חדשות אור עקיבא >> https://bit.ly/3mZb94f
לקבוצת חדשות פרדס חנה-כרכור >> https://bit.ly/3aiisyZ
לקבוצת חדשות בנימינה-גבעת עדה  >> https://bit.ly/32kBbWk
לקבוצת חדשות זכרון יעקב >> https://bit.ly/3tqkLY3
—————————————————-

מגדלור-פיד ♋

דילוג לתוכן