החל פרויקט הסדרת רחוב הדרור הסמוך לבריכה בפרדס חנה-כרכור

עם הסדרת הרחוב ובהשקעה של מיליוני שקלים יטופל הרחוב הן בתשתיות תת קרקעיות הכוללות הסדרת קו מים חדש וביוב, ניקוז, תשתיות אינטרנט ועוד והסדרת חניות ומדרכות לטובת הולכי הרגל ועוד

פרויקט הסדרת רחוב הדרור שבמרכז המושבה, שבין כיכר תבורי – לשלום ציון נמצא בימים אלו בעיצומו. הרחוב לא טופל שנים רבות וסבל מהזנחה בתשתיות, העדר מדרכות ועוד.

עם הסדרת הרחוב ובהשקעה של מיליוני שקלים יטופל הרחוב הן בתשתיות תת קרקעיות הכוללות הסדרת קו מים חדש וביוב, ניקוז, תשתיות אינטרנט ועוד והסדרת חניות ומדרכות לטובת הולכי הרגל, החלפת עמודי התאורה, הסדרת מעגל תנועה חדש במפגש הרחובות הדרור- הדרים, זאת  כחלק משיפור בטיחותי בציר התנועה הנ”ל ולבסוף סלילת אספלט לאורך ציר הרחוב.


בתוך כך, ראש המועצה הגר פרי יגור וסגן ראש המועצה ומחזיק תיק התשתיות אפרים מעודה הגיעו השבוע לעקוב אחר התקדמות העבודות בשטח. ראש המועצה הודתה לאפרים על פועלו האישי בקידום הפרויקט וציינה כי “אנחנו נוגעים הן בתשתיות החינוכיות שלנו והן בתשתיות הפיזיות ברחובות המושבה.

“אני שמחה שיצאנו לדרך עם הסדרת רחוב הדרור, מגיע לתושבי השכונות ולתושבי המושבה. בסיום הפרויקט ולאחר פינוי כלי העבודה וחומרי הבניה, ניגש גם לשיקום גן הוורדים הסמוך. אגרונום מטעם המועצה מלווה גם הוא את הפרויקט, לצד צוות אגפי ההנדסה ושפ”ע וזה המקום להודות לכולם על ההירתמות והסיוע להצלחת הפרויקט”.

צילום: דוברות המועצה

לצד הסדרת רחוב הדרור, המועצה נמצאת בימים אלו בשיא עבודות להסדרת רחובות  סיני- מוריה- נבו (סובב חקלאי) גם פה צמצום הפערים ניכר, מדובר ברחובות שלא טופלו ע”י הרשות מזה מעלה מ- 60 שנים ועתה הם מוסדרים.

בחודשים הקרובים תיכנס המועצה לעבודות הסדרת טיילת לאורך דרך הנדיב, מרחוב מוריה ועד למתחם אגד הישן ובהמשך עד לכניסה הצפונית של הישוב בסמוך למתחם ביג. מדובר בפרויקט שימשך על פני מספר חודשים ובהשקעה של מיליוני שקלים לרווחת התושבים.

ראש המועצה, הגר פרי יגור הוסיפה כי “אנחנו מצמצמים פערי תשתיות של שנים לרווחת התושבים שלנו. פרויקט רחוב הדרור מצטרף להסדרת רחובות סיני-מוריה- נבו (סובב חקלאי)”.

.

עוד במבזקים

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

דילוג לתוכן