מכבי

מגדלור אנשים || גבי אשכנזי בחדרה, מורי נתיבות דרור אור עקיבא בכנסת וההצלה של עובד עיריית חדרה

המורים של נתיבות דרור נערכים לשנה החדשה ● מה עשה גבי אשכנזי בחדרה ● מ.כ.אור עקיבא פתחה את האימונים לעונה הקרובה ● וגם: תעשו הרבה כבוד לדודו אבהיל , עובד עיריית חדרה
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

מגדלור אנשים || גבי אשכנזי בחדרה, מורי נתיבות דרור אור עקיבא בכנסת וההצלה של עובד עיריית חדרה

המורים של נתיבות דרור נערכים לשנה החדשה ● מה עשה גבי אשכנזי בחדרה ● מ.כ.אור עקיבא פתחה את האימונים לעונה הקרובה ● וגם: תעשו הרבה כבוד לדודו אבהיל , עובד עיריית חדרה

מגדלור-פיד ♋

אור עקיבא: המורים של נתיבות דרור נערכים לשנה החדשה – בביקור בכנסת

כהכנה לשנת הלימודים תשפ”ב יצאו מורי הישיבה התיכונית אמית נתיבות דרור באור עקיבא לביקור מיוחד בכנסת. לאחר סיור מודרך במשכן דנו המורים על מצב החינוך במדינת ישראל עם חברי ועדת החינוך ושיקפו את הצרכים החינוכיים העולים מהשטח, בכדי שיוכלו לפעול בהתאם. הרב רמי כדר, מנהל ישיבת אמית נתיבות דרור: “הביקור בכנסת והמפגש עם חברי הכנסת היה משמעותי. הרגשנו שיש גם קשב וגם רצון טוב”. צילום: פרטי

סבא רב אלוף: מה עשה גבי אשכנזי בחדרה?

גבי אשכנזי, מצא זמן בחופש הגדול, לקחת את הנכדים לביקור במוזיאון הרפואה החדש שנפתח זה עתה בטכנודע חדרה. ביחד עם הנכדים הם הצליחו להתרשם במיוחד ממיצג של לב בגובה 5 מטר שאליו גם נכנסו יחד וממיצג של כל חלקי המוח. עם סיום הסיור המודרך במוזיאון נפגש אשכנזי עם גדי מדור, מנכ”ל הטכנודע בפארק המדע וסיפר לו אישית על ההתרשמות שלו מהמוזיאון החדש.

comment image

תושב חדרה הפיל את המפתחות שלו בטעות לתוך פח מוטמן – זה מה שקרה אחר כך

ואדים, תושב חדרה שבטעות הפיל את מפתחות הרכב שלו לפח האשפה הטמון לא ידע מה לעשות והתקשר למוקד העירוני. “רציתי להוקיר תודה לפנייה”, סיפר היום. “היום בבוקר כאשר ירדתי לעבודה, ניגשתי לפח לזרוק זבל ותוך כדי נפלו לי המפתחות של הרכב לפח הטמון. חייגתי למוקד 106, ענתה לי נציגה ונתנה לי שירות טוב במיוחד. היא העבירה את הפנייה שלי למחלקת תברואה, שהגיעו אלי לאחר 10 דקות ונתנו לי מענה מהיר וטוב”. המפתח חולץ לבסוף בהצלחה. צילום: דוברות העירייה

comment image

כדורגל: מ.כ.אור עקיבא פתחה את האימונים לעונה הקרובה, גיא בן שבת ימשיך לאמן עונה חמישית רצוף

מ.כ. אור עקיבא בכדורגל החלה את אימוניה הרשמיים לקראת עונת 21/22. את הקבוצה ימשיך לאמן גיא בן שבת בשנתו החמישית ברציפות בשורות אור עקיבא. האימון שנערך בחוף הים בקיסריה, כלל את שחקני הקבוצה בעונה החולפת ועוד מספר פרצופים חדשים. בקבוצה מקווים להוות גורם משמעותי בצמרת ליגה ג׳ שומרון שתחל בסוף ספטמבר. באגף הספורט ציינו גם “את עבודתם המאומצת של עמי צרור מנהל המגרש המקומי שפועל ללא לאות להכין את מגרש הכדורגל כנדרש לתקנות ההתאחדות לכדורגל ומשטרת ישראל , ואלי אסולין המנהל האדמיניסטרטיבי של המועדון העוסק ברישום המועדון ובכל הכרוך מסביב”. צילום: אגף הספורט

comment image

תעשו הרבה כבוד לדודו אבהיל , עובד עיריית חדרה, שבדרכו לביקורת בטיחות בגני ילדים, הבחין באשה מבוגרת כשהיא שוכבת על במדרכה.
“הבחנתי באישה שוכבת על המדרכה ומפרכסת, בגשר אריאל שרון לכיוון שכונת ויצמן ולידה אזרחים עוברי אורח שלא יודעים מה לעשות.
היות ואני מוסמך, חובש רפואת חירום, התחלתי בטיפול ראשוני ושוחחתי עם ניידת טיפול נמרץ של מד”א עד להגעתם. יחד איתם ניתן טיפול תרופתי במקום ופינוי לבית חולים על ידי מד”א”. יישר כוח דודו.

comment image

מאמנט אור עקיבא סיימה שנת פעילות: “התגברנו על שנת קורונה מעייפת”

נשות מאמאנט סיכמו השבוע שנה בפוסט מיוחד. “סיום שנה מאמאנט אור עקיבא. שנה מאתגרת מאוד הייתה לנו,סגרים,בידודים,חולים,בסוף התגברנו על הכל. סיימנו את השנה במשחק ידידותי עם קבוצה מהממת של מור זרמה ,היה מאוד מעניין וכיף כמובן תודה לקבוצה שלי על התמדה, נחישות ,מוטיבציה והרבה אהבה .אוהבת אתכן מהממות שלי. נפגש במגרש”.comment image

חדר מיוחד בבית הראשונים בבנימינה יוקדש לחפצים מההיסטוריה של המושבה

העמותה לשימור עבר בנימינה: בבית הראשונים המתחדש בבנימינה נייחד את אחד החדרים לתצוגה של חפצים מספרים, מעין חדר פלאות בנימיני שבו יוצגו חפצים שונים: כלים, בגדים, מכתבים וכל חפץ הקשור לחיי המושבה לדורותיה. חפצים אילו ישמשו נקודת מוצא לסיפורים קטנים מקומיים שישקפו קבוצות וחוויות בחיי בנימינה.
אנחנו מבקשים לקבל חפצים שכאלו, מתקופת ההורים והסבים, לתצוגת קבע בבית הראשונים ואת הסיפורים הנלווים להם.
לפרטים ולתרומה יש לפנות אל :
מתוקה מחנאי 050-5736286
סמדר זילבר 050-5533582

מגדלור-פיד ♋                                           

comment image

אלינור מאור עקיבא, אתי מחדרה ועינב מבנימינה השתתפו בטקס הפרשת חלה במחלקת אם ועובר בהלל יפה

מחלקת אם ועובר במרכז הרפואי הלל יפה התקשטה הבוקר בלבן לקראת טקס הפרשת חלה.
שלוש הנשים שאושפזו בעבר במחלקה בעקבות הריון בסיכון, בחרו בדרך מקורית ומרגשת להודות לצוות המחלקה על הטיפול המסור ובת בבת החליטו לברך ולחזק את הנשים ההרות המאושפזות כיום במחלקה.
השלוש – אלינור עמר מאור עקיבא, אתי פרץ מחדרה ועינב פדלון מבנימינה – ילדו במרכז הרפואי הלל יפה, אך בטרם לידתן נדרשו לאשפוז ממושך במחלקת אם ועובר (הריון בסיכון). הן אלה שניהלו את הטקס ואת כל הברכות הנהוגות בו מתוך רצון להביע את הוקרתן למחלקה.
הטקס נפתח בדברי ברכה של רב בית החולים, הרב דובב בינדינגר, שהודה לנשים על ההזדמנות לקיים טקס הפרשת חלה בבית החולים. לאחר מכן סיפרה כל אחת מהנשים את סיפורה האישי, על הרגעים הקשים בתקופת האשפוז ועל התמיכה לה זכתה מהצוות לאורך כל התקופה. לאחר מכן נערך הטקס כהלכתו וכל המשתתפות הצטרפו לתפילה ולברכות, וכמיטב המנהג -אפו חלות. אווירת ההתרגשות הורגשה בכל פינה.
בטקס נכחו גם ד”ר דקלה שריקי דהן, סגנית מנהל המרכז הרפואי הלל יפה, פרופ’ רינת גבאי בן זיו- מנהלת מחלקת אם ועובר וורדית עמרם – אחות אחראית מחלקה. אליהם כאמור, הצטרפו מטופלות מאושפזות במחלקת אם ועובר ובמחלקת נשים, צוות האגף וסגל בית החולים. צילום: דוברות הלל יפה.

comment image

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

מגדלור-פיד ♋

guest
1 ההודעה שלך
Inline Feedbacks
View all comments
עדי חיון
עדי חיון
14/09/2021 23:25

מי שקורא את העדות הזו היום צריך לחגוג איתי ועם משפחתי כי הכל התחיל כבדיחה עבור כמה אנשים ואחרים אמרו שזה בלתי אפשרי שאני נשואה כבר שש שנים עם אף ילד לא הרופא אמר שיש לי ספירת זרע נמוכה כל כך אשתי מבקשת להתגרש, היא הייתה חולה ונמאס לי להיות איתי ניסיתי כמיטב יכולתי אבל שום דבר לא חשבתי שלא אראה אותה שוב עד שאפגוש חבר ותיק שלי שסיפר לי על קוסם בשם ד”ר. איגבינוביה, היא נתנה לי את המייל שלו. כתובת דואר ומספר נייד. יצרתי איתו קשר והוא הבטיח לי שאשתי תחזור אלי תוך שלושה ימים אם רק אני מוכן לשלם את המסים שאני משתף איתו פעולה ליום אחד בלבד והוא הכין לי כישוף אהבה ותרופה והאחרון הוא אמר לי את זה אשתי תחזור. מאוד בבוקר, אשתי באה בוכה וביקשה סליחה ואמרה שזו עבודת השדים, אז אני עדיין נדהם מהנס הזה, לא יכולתי לדמיין את זה, אבל ברגע שסיימתי לכתוב, כעבור חודשיים שלי אישה נכנסה להריון זה היה כמו נס אז אל תמשיכי להתבייש שהוא עשה את זה בשבילי ואני מאמין שהוא יכול לעשות את זה בשבילך. אם אתה זקוק לעזרתו, תוכל ליצור קשר עם המייל שלו: [email protected] או ווטסאפ אותו עכשיו +12162022709 Dr.Igbinovia הוא מטפל גם ב: פוריות, HIV / איידס, סרטן, הפטיטיס B, אם אתה רוצה להיכנס להריון?

ענו על משאל מגדלור-ניוז: איך תחגגו השנה את ראש השנה?

דילוג לתוכן