תושבים באור עקיבא ממשיכים לתעד לכלוך בעיר: “ראיתי ציפור שנתקעה בתוך שקית זבל” [📷]

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

תושבים באור עקיבא ממשיכים לתעד לכלוך בעיר: “ראיתי ציפור שנתקעה בתוך שקית זבל” [📷]

-

מגדלור-פיד ♋

עוד במגדלור ניוז >>
קשה ומצער: אדם נמצא ללא רוח חיים בכניסה למגרש הטניס בפרדס חנה
רמי לוי קפץ לביקור באור עקיבא – כדי להכין את השטח למועד פתיחת הסניף
מגדלור ניוזים – עדכונים מכל האזור מסביב לשעון

 

אחרי התלונות על לכלוך ברחובות העיר ובפארקים העירוניים באור עקיבא בתקופה האחרונה, ואחרי הצהרת העירייה כי הנושא בטיפול ויילך להיות טוב יותר, ממשיכים תושבים באור עקיבא לתעד מספר רב של מוקדים מלוכלכים ומוזנחים בעיר.

קראו גם >> בעיריית אור עקיבא טוענים: החשב המלווה קיצץ לאחרונה 10 עובדי ניקיון וגרם לקושי כבד בניקיון העיר

רק בשבוע החולף תועדו מספר מוקדים, גינות ציבוריות ודרכים מלוכלכות בין היתר בשכונת היובל. “טיילתי בפארק ביאליק ליד המגרשים ופשוט עצוב לי”, כתבה תושבת, “כמויות הזבל בלתי נגמרות. ראיתי עכשיו ציפור קטנה שנתקעה בתוך שקית זבל! למה?? בבקשה אספו אחריכם! תשמרו על מה שיש”.

גם בשכונות אורות התלוננה תושבת על זבל שנזרק ולא נאסף מחניית בניין. ” מאוד לא נעים החוסר ניקיון באורות”, כתבה תושבת ל’מסר האדום’ של ‘מגדלור ניוז’. “שדרות דוד המלך, חנייה מוזנחת עם חול, שקיות, זבל ועלים. אף אחד לא מנקה פה”, ציינה.

כזכור, בסוף יוני פרסמנו כי במסגרת חילוקי הדעות בין ראש עיריית אור עקיבא יעקב אדרי לחשב המלווה של העיר, בעיריית אור עקיבא טענו כי החשב הודיע לאחרונה ל-10 עובדי קבלן הניקיון כי הם מפסיקים את עבודתם. בכך, נותרה מחלקת הניקיון על כ-23 עובדים בלבד לכל העיר, דבר שגורם לבעיות קשות בחזות וניקיון העיר.

“הוא פיטר עובדים ישירות”, אמרו בעירייה, “זה לא מתפקידו לקבוע דברים כאלה. רצינו לקלוט עובדים ומשרד הפנים לא אישר, ובנוסף לזה החשב הוריד עוד 10 עובדים ואת משאית הטיאוט (טיאוט רחובות). 20 עובדים לא יכולים לעשות מה ש-30 עושים. הקבלן צודק בנושא הזה”.

מאז היחסים בין ראש העיר לחשב המלווה מעט טובים יותר, אך נראה כי עדיין מתקשה העירייה לעמוד בקצב הניקיון של הלכלוך בעיר, כפי שמעידים תלונות התושבים.

 

59990cookie-checkתושבים באור עקיבא ממשיכים לתעד לכלוך בעיר: “ראיתי ציפור שנתקעה בתוך שקית זבל” [📷]

האם הכתבה עניינה אותך? 👆

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

מגדלור-פיד ♋

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

 

אולי יעניין אותך

תביעת מיליונים: התנגשה בדלת הזכוכית של חנות בקניון, וסובלת מנזקים קשים עקב זעזוע המוח בו לקתה

על פי התביעה, מאז התאונה בה התנגשה בחלון ראווה בחנות בקניון שבעת הכוכבים, מתקשה האישה לתפקד בעבודתה ובחייה, מפני שהחלה לסבול מכאבי ראש תמידיים, מסחרחורות, המלוות בעילפון, מהפרעת שינה קשה והפרעות קוגניטיביות, ורגשיות שלא סבלה מהן טרם התאונה

לידיעה המלאה

 

דילוג לתוכן