“כל השחקנים שיש בהפועל חיפה – אלישע רצה ובחר, ושלא יספרו סיפורים שכץ כפה עליו”

צחי נקש, הספונסר הראשי של המועדון בעונה הקרובה ואחד מהאנשים הפעילים במועדון, אמר ברדיו בסוף השבוע כי יש יותר מידי רחש בחש סביב הפועל - שהוא אינו מחויב המציאות: "אלישע משך את הכל עד הדקה ה-90 כי הוא רצה את האנשים שלו, הוא הלך עם האמת שלו"
המחזור השני של ליגת העל כבר כאן וביום ראשון הקרוב (12.9) תתארח הפועל חיפה אצל מ.ס. אשדוד, לאחר התיקו המאופס והמאכזב מול מכבי נתניה במחזור ה-1. בחיפה יודעים כי תצוגת נפל כמו שהייתה מול נתניה לא יכולה לחזור, כשהפעם לרשותו של אלישע יעמוד סגל פחות או יותר מלא עם יותר אפשרויות על כר הדשא והספסל.
“אלישע לוי הוא האיש הנכון במקום הנכון”, אמר עליו בסוף השבוע העיתונאי דורון בן דור בפאנל של רדיו חיפה. “הוא גורם ליואב כץ להבין שהרשת ביטחון שכץ כל הזמן דיבר עליה – היא לא חזות הכל, ובסופו של דבר צריך חיזוק. צירפו 3 שחקנים השבוע וזה יפה מאוד. התנהלות טובה, הביאו בלם, טאפוקו, עוד בלם, עלי כיאל. יפה”.

צחי נקש, הספונסר הראשי של המועדון בעונה הקרובה ואחד מהאנשים הפעילים במועדון, אמר בפאנל כי יש יותר מידי רחש בחש סביב הפועל – שהוא אינו מחויב המציאות.
“אלישע לוי מאוד רצה את הבלם הניגרי הזר שסיכם”, ציין נקש, “כל השחקנים שיש פה – אלישע רצה ובחר, ושלא יספרו סיפורים שכץ כפה עליו אותם. גם לגבי טאפוקו שכאילו הונחת – זה ממש לא נכון. היו לאלישע דילמות אבל בסופו של דבר הוא מרגיש שהוא יכול להוציא את טאפוקו של חדרה. אלישע משך את הכל עד הדקה ה-90 כי הוא רצה את האנשים שלו. אלישע לא התלהם, נתנו לו מיליון עצות, לסגור את זה ולסגור את ההוא, הוא הלך עם האמת מולו”.

למנחה דולב נישליס, היו השגות לגבי אמירותיו של נקש: “צריך לזכור שאלישע רצה שני שחקנים לפני והמשא ומתן מולם התנהל בצורה מאוד לא מקצועית מצד הפועל חיפה, והם לא הגיעו לכאן, פערים ודברים אחרים”.
נקש: “יואב כץ זמין מהשעה 15:00, אפשר לדבר איתו ולהתייעץ איתו על הכל. לרובי רגב יש קופה שלו , הוא עובד איתה, עשבו את כל השטויות מסביב. השנה זה עובד ככה, לא יודע מה היה פעם. הקבוצה מסודרת, אלישע, יואב ורובי עובדים צמוד ומחליטים ביחד”.
לגבי מחלקת הנוער אמר נקש: “האוהדים לא תמיד רואים את זה אבל יש מחלקת נוער נפלאה להפועל חיפה, ואם נשכיל לשמור על המחלקה היא העתיד של הקבוצה”.דילוג לתוכן