ב’עיר ללא אלימות’ חגגו 4 שנים למשמר שכונת היובל שפרץ דרך באור עקיבא

ב’עיר ללא אלימות’ חגגו 4 שנים למשמר שכונת היובל שפרץ דרך באור עקיבא

-

מגדלור-פיד ♋

בתוכנית ‘עיר ללא לימות’ באור עקיבא ציינו בשבוע החולף ארבע שנים להיווסדו של משמר שכונת היובל, משמר השכונה הרציני והממוסד הראשון של העיר.

משמר שכונת היובל נוסד ב-8.7.15. מדובר ביוזמה שצמחה מהתושבים עצמם לסייר בשכונה בסופי שבוע, בלילות ועד שעות הבוקר המוקדמות למען הביטחון בשכונה.

ב’עיר ללא אלימות’ סיפרו השבוע כי “7 מתנדבים התחילו במשימה והיום ישנם כבר 28 מתנדבים. נוכחות המתנדבים בסיור מצמצמת פעילות עבריינית בשכונה מעצם נוכחותה עם ״כחולים״ של המשטרה (צאקלקה).

“לפני כחודש מנעה שריפה של בית פרטי ובכך מנעה פגיעה בחיי אדם וברכוש וזאת בזכות תושייתם ועירנותם של צוות הסיור. המתנדבים עוברים הכשרות מקצועיות ,קורס עזרה ראשונה, ערבי גיבוש והעשרה,  ולוקחים חלק בפעילויות עירוניות כמו סיורי ל”ג בעומר וצעדת אור עקיבא.

“פעילות זו הוקמה הודות לשיתוף פעולה בין עיריית אור עקיבא והרשות לביטחון קהילתי/עיר ללא אלימות בעיר ומשטרת ישראל. למעוניינים להתנדב פנו לרונלד/חנה ברשות לביטחון קהילתי/עיר ללא אלימות בעירייה 046100853”.

 

60790cookie-checkב’עיר ללא אלימות’ חגגו 4 שנים למשמר שכונת היובל שפרץ דרך באור עקיבא

האם הכתבה עניינה אותך? ▲

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

עוד באתר >>

אולי יעניין אותך

שוטר עירני תפס 3 נערים על אופנוע אחד, ללא רישיון וללא קסדות [רחבי הרשת]

במהלך פעילות אכיפה של שוטרי אגף התנועה באזור הדרום, הבחין השוטר בקטנוע הנמצא בתנועה ממול בכביש 25 ועליו רוכבים 3 נערים ללא קסדות. מיד נסע לעברם במטרה להפסיק את העבירה וסיכון חייהם של הרוכבים.

לידיעה המלאה


הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות