רק בן 13 וכבר אלוף העולם בגלשני ביק: תכירו את איתמר לוי מכרם מהר”ל

.
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

רק בן 13 וכבר אלוף העולם בגלשני ביק: תכירו את איתמר לוי מכרם מהר”ל

.

מגדלור-פיד ♋

בסוף השבוע האחרון התקיימה באגם גארדה שבאיטליה אליפות העולם בגלשני ביק 6.8. איתמר לוי, בן 13 מכרם מהר”ל, קטף את התואר אלוף העולם עד גיל 15. המשלחת ממועדון השייט שדות ים, בהובלתו של המאמן חובב פלג, הציגה יכולות מרשימות.

לוי בן ה 13 הציג יכולת טובה לכל אורך התחרות, ובסיומה זכה בתואר אלוף העולם. חבריו וחברותיו למשלחת סיפקו אף הם תצוגה ספורטיבית מרשימה מאוד, ובהובלתו של המאמן חובב פלג (שדות ים) הגיעו להישגים מצוינים בתחרות: איתי מלכה מעין אילה הגיע במקום ה 10 ; עומר שמש מנחשולים במקום ה 14; נטע בובר משדות ים הגיעה במקום ה 6 וענבר מס במקום ה 22.

צילומים: מועדון השיט שדות ים

חובב פלג המאמן אמר בסיום: “סיימנו את אליפות העולם בביק 6.8, עם משלחת של חמישה גולשים משדות ים. זו תחרות של 6 ימים, הכי ארוכה אי-פעם. למעשה, זה כמו תחרות של 12 ימים – מתחילים מאוד מוקדם, בחושך, ונכנסים למים כבר עם אור ראשון. השיוטים נמשכים עד הערב. כיף ללוות את הילדים, גאווה גדולה. שמפה רק ימשיכו ויצליחו!”

אך ההצלחות והגאווה החוף-כרמלית לא הסתיימו באיטליה. דניאלה פלג (16), תושבת חוף הכרמל הגולשת בדגם iQfoil במועדון השייט שדות ים, התחרתה בסוף השבוע באליפות אירופה לבוגרים/ות בדגם זה.

התחרות התקיימה באתר האולימפי של אולימפיאדת פריז 2024, ופלג סיימה במקום ה 10 הכללי ובמקום השני בקטגוריה עד גיל 21. פלג מסרה בסיום כי ” הייתה תחרות קשה, עם תנאים מגוונים ואני שמחה עם היכולות שהצגתי לאורך התחרות”.

.

.

.

—————————————————-
הצטרפו לקבוצות הווצאפ של מגדלור ניוז:
לקבוצת מגדלור ניוז בזמן אמת – כל החדשות מכל האזור >> https://bit.ly/3wZlrGt
לקבוצת חדשות חדרה >> https://bit.ly/35fHaN4
לקבוצת חדשות אור עקיבא >> https://bit.ly/3mZb94f
לקבוצת חדשות פרדס חנה-כרכור >> https://bit.ly/3aiisyZ
לקבוצת חדשות בנימינה-גבעת עדה  >> https://bit.ly/32kBbWk
לקבוצת חדשות זכרון יעקב >> https://bit.ly/3tqkLY3
—————————————————-

מגדלור-פיד ♋

דילוג לתוכן