בני נוער, רוצים לעבוד בחופש? עיריית חדרה רוצה אתכם

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

בני נוער, רוצים לעבוד בחופש? עיריית חדרה רוצה אתכם

-

מגדלור-פיד ♋

במטרה לעודד תעסוקת בני נוער בתקופת הקיץ ובד בבד לשפר את חזות העיר, תעסיק עיריית חדרה עשרות בני נוער שסיימו את שנת הלימודים ויצאו לחופש הגדול.

מדי קיץ יוזמת עיריית חדרה פעילויות רבות שנועדו להוות אלטרנטיבה חיובית לבני הנוער, במטרה להרחיקם מהרחובות ולמנוע התנהגויות סיכוניות כתוצאה מחוסר מעש ושעמום.

  • קראו גם >> 

בקיץ זה, בהנחיית ראש העירייה צביקה גנדלמן, תגייס העירייה באמצעות החברה הכלכלית חדרה, בני נוער שיועסקו באגף שפ”ע (שיפור פני העיר) בשמירה על ניקיון גנים ציבוריים בעיר, וכן פעילות הסברתית לכלל ציבור התושבים בנושא שמירה על ניקיון העיר וחזותה. בנוסף יעסקו בפעילות הסברה של אגף האכיפה העירוני לבעלי כלבים, בנושא איסוף גללי כלבים מהמדרכות.

גנדלמן: “בחדרה יש בני נוער נפלאים, ובאמצעות העסקתם אנו משיגים כמה וכמה מטרות: גם תעסוקה ועניין בימי החופש, גם שיתוף בני הנוער בפעילות העירונית ובכך להגביר אצלם את תחושת השייכות לעיר, וכמובן גם לשמור על חזות העיר. גם בני הנוער ישיגו מטרה כפולה: הן קבלת שכר, והן מעורבות בפעילות העירונית”.

 

 

לדברי ראש העיר צביקה גנדלמן, בעיריית חדרה מובטח לבני הנוער מקום תעסוקה מסודר בימי החופש הגדול, תוך הקפדה על מלוא זכויותיהם ותשלום שכרם כחוק.

63120cookie-checkבני נוער, רוצים לעבוד בחופש? עיריית חדרה רוצה אתכם

האם הכתבה עניינה אותך? ▲

מגדלור-פיד ♋

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

עוד באתר >>

אולי יעניין אותך


דילוג לתוכן