מאמא מיה: קובי פרץ יופיע באור עקיבא – בהופעה חינמית 📹

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

מאמא מיה: קובי פרץ יופיע באור עקיבא – בהופעה חינמית 📹

קובי פרץ

הצטרפו אלינו

מגדלור ניוז – מבזקים

ארכיון כתבות
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram
פרץ בהופעה || צילום: שרית אפרת

הזמר קובי פרץ יופיע באור עקיבא בהופעה שתהיה פתוחה לקהל הרחב, ברחבת העירייה (המרכז העירוני), ביום רביעי 10.7.19 החל מהשעה 20:30 והיא נערכת במסגרת “בימות פיס”, מופעי מוסיקה הנערכים ברחבי הארץ, בחודשי הקיץ, בעלות כרטיס נמוכה מאוד או בחינם. כאמור, ההופעה של פרץ באור עקיבא תהיה בחינם. 

קראו גם: >> “לעומת חדרה, באור עקיבא ההופעות בחינם תחת כיפת השמיים”

בנוסף לפיס, את הערב מפיקים אגף אירועים וטקסים בעיריית אור עקיבא בשיתוף פעולה עם המתנ”ס המקומי. בתחילת הערב ,יופיעו בני נוער מהרכב “מקורוק” הפועל במרכז המוסיקה בניהולו של צח גרטנר. מדובר בפרויקט פורץ דרך המשלב בין לימוד המקורות באופן חוויתי ויצירה מוזיקלית צעירה ומקורית.
המקורוק מיועד למוזיקאים ומוזיקאיות יחידים, הרכבים וכותבים בגיל תיכון (כיתות ט’ – י”ב), ומעניק להם כלים לכתיבה והלחנה ובמות משמעותיות להופיע עם השירים המקוריים שיצרו בהשראת המקורות. את המקורוק מובילים אמנים ויוצרים ישראלים מן השורה הראשונה ומנחי תוכן מנוסים.

כזכור, ב-16 במאי 2016 נידון פרץ לשנתיים מאסר בפועל ולקנס של 175,000 ש”ח. פרץ ערער על הרשעתו ועל חומרת העונש בבית המשפט המחוזי, וב-28 ביוני 2017 דחה בית המשפט את ערעורו על ההרשעה, אך הפחית את עונשו לתקופה של שנה וחצי מאסר. לפני כשנה, ב-15 ביולי 2018, שוחרר ממאסרו לאחר שעונשו קוצר על ידי ועדת השחרורים. מאז שחרורו חזר פרץ להופיע והופעותיו נודדות ברחבי הארץ, כאשר קהל מעריציו וקהל חדש מצטרפים אליו. 

לפני כשנה הוציא פרץ שיר ראשון מאז שוחרר מהכלא, “תודה לך מאמי”, המוקדש לבת זוגו ענבל, אשר הגיע למעל מיליון צפיות ביוטיוב בתוך חמישה ימים. 

לפני כשבועיים, שחרר את הסינגל “מאמא מיה” שכבר זכה ללמעלה מ-125,000 צפיות, והוא החל להתכונן למופע הגדול של הקיץ בהיכל מנורה בתל אביב ובהמשך בקרית מוצקין ובמקומות נוספים. 

קראו גם >> מגדלור תרבות – כל האירועים בחדרה, אור עקיבא, בנימינה, פרדס חנה, זכרון יעקב ועוד במקום אחד!

האזינו לסיגנל האחרון של קובי פרץ – מאמא מיה (מתוך עמוד היוטיוב של קובי פרץ):

עוד ניוז >>

עוד ניוז >>

שתפו את הכתבה

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on email
Share on print

עוד באתר >>