“יש להקים מינהלת אזורי תעסוקה בפרדס חנה-כרכור ותקצובה כבר ב-2022”

עוה”ד אביעד סיני, חבר מועצת פרדס חנה כרכור, קורא להקים בדחיפות מנהלת אזורי תעסוקה. לדבריו של סיני, חובה להקים את המנהלת על מנת לקדם את העסקים המקומיים ואת אזורי המסחר והתעסוקה בישוב כולל הקמת אזור תעסוקה חדש בסמוך לרכבת בו מאושרת תוכנית להקמת מאות אלפי מ”ר של שטחי מסחר ותעשייה.
סיני מוסיף ואומר כי הצורך בהקמת המנהלת הוא עצום ומקובל ברשויות בסדר גודל של פרדס חנה כרכור. “בכל הישובים במרחב סביבנו מנהלות אזורי תעסוקה ולא בכדי. הנ”ל הכרחי על מנת לחזק את הקהילה העסקית, להגדיל את ההיצע התעסוקתי באזור ולחזק את הקשרים בין כלל הגורמים במקום”.
סיני מוסיף כי: “חשוב לחזק את הישוב ולשפר את איכות החיים בישוב. כל עוד אנחנו לא משפרים את המצב תהיה בריחת מוחות למרכז, לחיפה, יוקנעם ומגדל העמק ותושבי פרדס חנה כרכור יאלצו לבלות עשרות שעות בכבישים מדי חודש. קידום והקמת אזורי התעסוקה יקדמו את העסקים המקומיים, ייצרו מקומות עבודה, ישפרו את הישוב ואת הקהילה הטובה שבו ויכניסו הכנסות לרשות שיאפשרו להתגבר על האתגרים בתשתיות, בחינוך, ברווחה וביתר התחומים”.
חשוב להדגיש כי מתחם התעסוקה ברכבת מאושר תכנונית וכל מה שצריך הוא לקדם את ביצוע התשתיות. עוד יצוין,  כי לאור הסמיכות לפארק תעשייה קיסריה והעובדה כי עסקים רבים מגיעים למקום ישנו ביקוש וחשוב לנצל את המצב ללא דיחוי ובטרם יפתחו אזורי תעסוקה בישובים שכנים.
עוה”ד סיני ציין כי בכוונתו לדרוש הקמת המנהלת ותקצובה כבר בשנת התקציב 2022 וכי יפעל לטובת העניין.
—————————————————-
הצטרפו לקבוצות הוואטסאפ של מגדלור ניוז:
לקבוצת מגדלור ניוז בזמן אמת – כל החדשות מכל האזור • לקבוצת חדשות חדרה • לקבוצת חדשות אור עקיבא • לקבוצת חדשות פרדס חנה-כרכור •  לקבוצת חדשות בנימינה-גבעת עדה  • לקבוצת חדשות זכרון יעקב
דילוג לתוכן