איזה שמות לתינוקות היו הנפוצים ביותר ב-2018 בחדרה ופרדס חנה-כרכור על פי הלמ"ס?

הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה פרסמה השבוע את רשימת השמות הנפוצים של שנת 2018 לבנים ולבנות לפי פילוח ארצי וביישובים נבחרים. בין היישובים שמצוינים בסקירה מצויות העיר חדרה והמושבה פרדס חנה כרכור.

על פי המסמך של הלמ"ס, השם הנפוץ ביותר בקרב הבנים היהודים היה דוד (1,447 ילדים נקראו בשם זה ב-2018). אחריו היה השם אריאל (1,323 ילדים).

השם הנפוץ ביותר בקרב הבנות היהודיות זו השנה השלישית ברציפות היה תמר (1,289 נקראו בשם זה). השם נועה ירד למקום הרביעי ומאיה עלה למקום השני.

בעיר חדרה – השמות הנפוצים ביותר בשנה שעברה היו – רפאל לבנים וטליה לבנות.

בפרדס חנה-כרכור השם הכי נפוץ לבנים היה אורי.

כמו כן, השם מוחמד הינו השם הנפוץ ביותר בישראל בכלל ובפרט בקרב הבנים המוסלמים אך הוא במגמה מתמשכת של ירידה, ופחות ופחות בנים נקראים בשם זה. בקרב הבנות המוסלמיות השם הנפוץ ביותר היה מרים (523).

השמות איילה, אביגיל, ארבל, אופיר, כרמל, שי-לי, אביב, עומר, גפן, ליבי, הלל, הללי, מיאל, אריאל, אנאל, ענהאל, עמנואל וטוהר במגמת עלייה בשנים 2018-2000, כמו גם השמות ארייה, מיילי, מילה, אמילי, רומי, ליב, לני, אלמה, אמה, איב, גאיה ואן. בשנים אלו היו השמות הבאים במגמת ירידה: איה, הילה, יסמין, ליאל, ליאם, ליהי, ליהיא, לינוי, ליעד, לירון, נופר, עדן, רעות, שירה, שלי ושני.

השם מאיה היה נפוץ במיוחד בקריית אונו ובקריית מוצקין וניתן ל-6.0% מהבנות שנולדו בכל אחד מהיישובים הללו. שם זה היה הנפוץ ביותר גם בבאר שבע, גבעתיים, הוד השרון, הרצלייה, חיפה, כפר סבא, מודיעין, נהרייה, נתניה, פתח תקווה, ראש העין, ראשון לציון, רמת גן, רמת השרון, רעננה ותל אביב-יפו.

[blog_news title="חם באתר" style="" count="5" category="קראו-עוד" category_multi="" excerpt="0" link="" link_title=""]

 

כל הזכויות שמורות למגדלור ניוז 2023

דילוג לתוכן