לזכרה: נחנכה ‘חורשת ליהי’ בשכונת בית אליעזר בחדרה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

לזכרה: נחנכה ‘חורשת ליהי’ בשכונת בית אליעזר בחדרה

-

מגדלור-פיד ♋

נחנכה רשמית החורשה הקהילתית בבית אליעזר, להנצחתה של בת השכונה שנהרגה בתאונת דרכים לפני כשלושה עשורים.

מכבי

החורשה הקהילתית להנצחתה של תושבת שכונת בית אליעזר הותיקה ליהי בן מיכאל ז”ל, שנהרגה בתאונת דרכים טראגית לפני 28 שנים, ניטעה לפני שבועות אחדים על ידי תושבי השכונה, באירוע מיוחד בהובלת עיריית חדרה. השבוע, נחנכה רשמית החורשה, בטקס מרגש במעמד ראש עיריית חדרה צביקה גנדלמן, סגן ראש העיר בועז ביטון, חבר המועצה ומחזיק תיק הנדסה רון שגן שקידם את היוזמה בתמיכתו ועידודו של ראש העיר, הוריה ובני משפחתה של ליהי בן מיכאל ז”ל ועשרות רבות מתושבי השכונה.

החורשה הקהילתית ממוקמת בשטח עירוני ירוק בייעודו, בכניסה לשכונת בית אליעזר הותיקה בה נולדה וגדלה ליהי. אירוע הנטיעות שקדם לחנוכת החורשה, התקיים ימים ספורים לפני חגי תשרי ולפני הכניסה לשנת שמיטה, במהלכה כידוע, לא זורעים ולא נוטעים צמחים חדשים, אך ממשיכים לתחזק את הקיים. האירוע, בו ניטעו עשרות עצים צעירים, נערך כאמור בהובלת עיריית חדרה, פרויקט יער האקלים מבית היוצר של ‘יוזמת האנרגיה הטובה’ ומשפחתה של ליהי, שתרמה את העצים לטובת הנטיעות.

במקום נסלל שביל הליכה המוביל ללבה של החורשה הקהילתית, והוצב שלט, בו כתוב “ליהי בן מיכאל נקטפה בתאונת דרכים (יום העצמאות 1993) והיא בת 15. ילדה של תום ויופי, ריקוד ושמחת חיים. דור שלישי בבית אליעזר. ברוח זו הוקמה החורשה לשמחה והנאה מיפי הטבע.”

—————————————————-
הצטרפו לקבוצות הווצאפ של מגדלור ניוז:
לקבוצת מגדלור ניוז בזמן אמת – כל החדשות מכל האזור >> https://bit.ly/3wZlrGt
לקבוצת חדשות חדרה >> https://bit.ly/35fHaN4
לקבוצת חדשות אור עקיבא >> https://bit.ly/3mZb94f
לקבוצת חדשות פרדס חנה-כרכור >> https://bit.ly/3aiisyZ
לקבוצת חדשות בנימינה-גבעת עדה  >> https://bit.ly/32kBbWk
לקבוצת חדשות זכרון יעקב >> https://bit.ly/3tqkLY3
—————————————————-

מגדלור-פיד ♋

דילוג לתוכן