4 צעירים מזכרון יעקב, גן שמואל, חוף הכרמל ועמק חפר ברשימת הצעירים המבטיחים בחקלאות

נציגות מרשימה למרחב כרמל ושרון ברשימת ’40 הצעירים המבטיחים בחקלאות’ שיזכו להוקרה והערכה רבה במסגרת וועידת ישראל לחקלאות – האירוע החקלאי המרכזי בישראל, שיתקיים ב 8-9.12.21 בהשתתפות שרים, חברי כנסת, ראשי ארגונים חקלאיים וחקלאיים מכל רחבי הארץ.
צוות מקצועי מיוחד של וועידת ישראל לחקלאות ביצע בחודשים האחרונים מיפוי מעמיק ויסודי על מנת לבחור את רשימת הצעירים המבטיחים בחקלאות הישראלית. לאחר בחינת המועמדים מענפי החקלאות השונים  נבחרו 40 הצעירים המבטיחים בחקלאות לשנת 2021 של וועידת החקלאות של ישראל.
לצד חקלאים מבטיחים מכל רחבי הארץ, 4 צעירים וצעירות תושבי אזור הכרמל ועמק חפר שמובילים משקים ומביאים דם צעיר ומחשבה טכנולוגית מודרנית לחקלאות הישראלית. ראוי לציין כי רבים מבין אלו שנבחרו בשנים האחרונות לצעירים המבטיחים של הוועידה ביצעו התקדמות משמעותית וכיום משמשים בתפקידי מפתח בעולם החקלאות הישראלית ומצעידים את החקלאות הישראלית בגאון קדימה.

ברק אבני- בן 35 ממושב גבע כרמל, דור שלישי בחקלאות, בהשכלתו הוא עורך דין אך אהבתו לאדמה גברה על האקדמיה ועל עיסוקו בעולם הסטארט-אפ ובחר לעזוב הכל ולנהל  משק בננות עם הסתכלות חדשה על העבודה במשק

אסף גביש- בן 31 מקיבוץ גן שמואל, דור שלישי בחקלאות, לאחר שהשלים את לימודיו בחקלאות אורגנית במכללת ספיר, החל לשמש  כאחראי לגידול האורגני של פרדס הקיבוץ המייצרים פירות הדס למפעל פרימור.
סתיו רילוב- בן 36 מזיכרון יעקב, דור שני בחקלאות, מתעסק בחקלאות אורגנית ומתפעל בית בד ובוסתן אקולוגי המתעסק בהדרכה של חקלאות אורגנית.
הראל מלכה- בן 36 ממושב שדה יצחק, אחראי שוק מקומי במשק.
חיים אלוש מנכ”ל משוב וועידת ישראל לחקלאות ציין: “השנה ביצענו באמצעות וועדה מיוחדת מיפוי מעמיק של רשימת הצעירים המבטיחים בחקלאות, מדובר בדור המשך, צעירים נמרצים, אידיאולוגיים המגיעים לחקלאות מתוך אהבה ומסירות ומביאים איתם את הטכנולוגיה המודרנית שתאפשר למדינת ישראל להמשיך להוביל את החקלאות העולמית ואנחנו גאים בנציגות המרשימה של צעירים מבטיחים מאזור הכרמל!”.

—————————————————-
הצטרפו לקבוצות הווצאפ של מגדלור ניוז:
לקבוצת מגדלור ניוז בזמן אמת – כל החדשות מכל האזור >> https://bit.ly/3wZlrGt
לקבוצת חדשות חדרה >> https://bit.ly/35fHaN4
לקבוצת חדשות אור עקיבא >> https://bit.ly/3mZb94f
לקבוצת חדשות פרדס חנה-כרכור >> https://bit.ly/3aiisyZ
לקבוצת חדשות בנימינה-גבעת עדה  >> https://bit.ly/32kBbWk
לקבוצת חדשות זכרון יעקב >> https://bit.ly/3tqkLY3
—————————————————-

דילוג לתוכן