זה קורה: בניית מתחם האימונים בחדרה יוצא לדרך

בימים אלה, ובהמשך לאישורן של התכניות לבניית מתחם האימונים, שיוקם בסמוך לאיצטדיון הכדורגל המתוכנן להיבנות במזרח העיר, יוצאת עיריית חדרה לביצוע המתחם, הכולל שני מגרשי אימונים ולצידם מבנה מפואר שישרת את השחקנים. על פי לוחות הזמנים, כפי שהוצגו לראש העיר צביקה גנדלמן, מתחם האימונים אמור להיות בשימוש במהלך 2023, באותה תקופה אמורה הפועל חדרה לפנות את המגרש שלה במרכז העיר לטובת ההסתדרות.
הפרויקט, בהובלת החברה הכלכלית, יכלול כאמור שני מגרשי אימונים תקניים כאשר באחד מהם יהיה יציע ל-350 צופים ובשני יציע ל-500 צופים. המגרשים הללו ייועדו לאימוני קבוצת הבוגרים ולאימונים ומשחקים של קבוצת הנוער של הפועל חדרה וקבוצת הנשים מכבי כישרונות חדרה מליגת העל בכדורגל נשים. לצד המגרשים ייבנה מבנה מפואר בשטח של כ-700 מ”ר, ובו יהיו חדרי הלבשה חדישים, חדרי שופטים, חדרי מאמנים, חדרי כושר, חדרי טיפולים, חדרי ציוד, משרדים וחדר אוכל שישרת את השחקנים במהלך היום יום. החדרים במבנה ישרתו הן את קבוצת הבוגרים והן את קבוצת הנוער.
מדובר בקומפלקס מפואר וחדיש שיאפשר להפועל חדרה לקבל את התנאים המתקדמים ביותר כפי שקורה כיום במועדונים המובילים בישראל. על פי לוחות הזמנים, בתוך פחות משנתיים מהיום אמור הקומפלקס להיות מאוכלס ולהתחיל לשמש את המועדון, מה שאומר שכבר במהלך העונה הבאה, 2022/23, הוא אמור להיות רלוונטי.
—————————————————-
הצטרפו לקבוצות הוואטסאפ של מגדלור ניוז:
לקבוצת מגדלור ניוז בזמן אמת – כל החדשות מכל האזור • לקבוצת חדשות חדרה • לקבוצת חדשות אור עקיבא • לקבוצת חדשות פרדס חנה-כרכור •  לקבוצת חדשות בנימינה-גבעת עדה  • לקבוצת חדשות זכרון יעקב
דילוג לתוכן