שני חיילים הוכו בגן ציבורי בפרדס חנה; המשטרה עצרה בן 16 ומעצרו הוארך בכמה ימיםמעצרו של הקטין החשוד בתקיפת שני הצעירים תושבי המרכז בגן ציבורי בפרדס חנה בשישי האחרון – הוארך עד יום חמישי. מדובר בתלונה של שני חיילים הביאה לפתיחת חקירה משטרתית – זאת לאחר טענתם כי הותקפו בסוף השבוע בגן ציבורי בפרדס חנה על ידי חבורת צעירים – שחשבו שהם ערבים. 

על פי מה שנמסר, המשטרה בודקת האם התקיפה הגיעה על רקע בילוי של שני הצעירים החיילים עם צעירה אחרת, שהכירה את אחד התוקפים.  החיילים נפצעו באורח קל וטופלו בבית החולים הלל יפה. התלונה הוגשה במשטרת ראש העין והועברה לחקירה בתחנת חדרה. המשטרה שהגיעה למקום לא איתרה חשודים, אך עצרה חשוד ביום ראשון בערב.

הבחור שנפצע. צילום מסך: מהעמוד של כרמלה מנשה

על פי הפרטים מרשת ב’, החיילים – לוחמים מחטיבות גולני וכפיר – בילו בגינה ציבורית עם צעירה. לדבריהם, למקום הגיעה חבורת הצעירים שתקפו אותם וצעקו “אתם ערבים”. המשטרה חוקרת האם הם הוכו באמצעות ציוד לעישון נרגילה.

את המשטרה הזעיק אביו של אחד החיילים מבית החולים נכתב ב-ynet: “לוחמים יוצאים לחופשה ומותקפים על ידי עבריינים רק כי נראו להם כמו ערבים. זו בושה. עשו בהם לינץ’, זה יכול היה להיגמר במוות”.

 

Comments are closed.