הפסיכולוגית | “פרצתי למייל של האקס שלי, גיליתי שהוא בגד בי – ובגלל זה הוא עזב אותי”

הפסיכולוגית עונה לבחורה על קשר זוגי שנגמר בגלל בגידותיו של בן הזוג, אותם גילתה אחרי שפרצה למייל שלו - מה עושים?

הפסיכולוגית | “פרצתי למייל של האקס שלי, גיליתי שהוא בגד בי – ובגלל זה הוא עזב אותי”

הפסיכולוגית עונה לבחורה על קשר זוגי שנגמר בגלל בגידותיו של בן הזוג, אותם גילתה אחרי שפרצה למייל שלו - מה עושים?

מגדלור-פיד ♋

האם פריצה למייל וחשיפת בגידה מצדיקה שבן הזוג הנתפס יקום ויילך? צעירה בת 27 שלחה מכתב לפסיכולוגית בו תיארה פרידה קשה מחבר שלה, אך מה גרם לפרידה מעלה את שאלת הגבולות וה”הוגנות” במערכת יחסים.

הצעירה כתבה: “עברו כמעט שלושה חודשים מאז שחבר שלי בן 26, נפרד ממני אחרי קשר של מגורים משותפים של שנתיים. הקשר שלנו היה חיובי מכל הבחינות, אך עם הזמן הרגשתי שהוא נוטה לחשוב על בנות אחרות. אחרי מספר פעמים, חדרתי לו למחשב, למייל הפרטי ואכן ראיתי התכתבויות עם בחורות זרות שהיו מעבר לפלירוטוט. מאוד כעסתי על כך ורבתי איתו על זה, אבל הוא כעס שחדרתי לו לפרטיות – ועזב את הבית.

“חוץ מזה הסתדרנו בהכל, היו לנו חיי מין מעולים, היו לנו מחלוקות אבל תמיד פתרנו אותן בצורה חיובית ומחזקת ע שקרו המקרים האחרונים שבעקבותיהם הוא עזב. אני לא מצליחה להתגבר עליו. אין ספק שמה שתפסתי אותו עושה במייל מאחורי הגב שלי, מאוד ערער אותי אבל למרות זאת אני לא מצליחה לחשוב בצורה רציונלית, מרגישה שאני בתהום ואפילו לא מצליחה לעבוד כמו שצריך.

הפסיכולוגית, שקראה בעיון את המכתב, הייתה חד משמעית. “חשדת שהוא לא נאמן לך, נכנסת למייל שלו וקיבלת אישור לחששות שלך. הוא התקומם על שחדרת לו לפרטיות ועזב את הבית. הוא כנראה רק חיפש תירוץ לעזוב. בן אדם שאוהב אותך, לא יעזוב בגלל שחדרת לו למייל – ובצדק! הרי, את הרגשת שמשהו לא בסדר.

“מה שהוא עשה שהוא למעשה בגד בך, ומה שאת עשית שזה לחדור לו לפרטיות – במקרה הכי גרוע זה מתקזז ובמקרה הטוב – הוא הזמין את זה. העבירה שלך היא יותר קטנה ממה שהוא עשה כלפייך. אם אחרי כל זה הוא החליט לעזוב – הוא לא עזב בגלל המעשה שלך. אל תרגישי אשמה, אל תרגישי שאת קלקלת, לא בגלל הפריצה למייל היחסים שלכם התחרבשו.

“את רצית שהקשר יתהדק, הוא בן 26 ולא הספיק לו, הוא לא גמר את העסקים שלו עם בחורות אחרות. יש כאן פרידה עצובה, את לא אשמה בה. את באמת לא מצליחה לחשוב רציונלית כי הכל ניתק, וזה בסך הכל שלושה חודשים אחרי. התגובה שלך לגמרי נורמלית. את מגיבה כמו שמגיב אדם שהוא בפרידה קשה. היו לך ציפיות וזה מוצדק”.


הקטע מובא מתוך ארכיון התוכניות של ורדה רזיאל ז’אקונט, ששודרו בין השנים 2008 ל-2014 ברדיו ללא הפסקה

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>


הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

אולי יעניין אותך


דילוג לתוכן