הקמת אולם ספורט רב תכליתי יוצאת לדרך בפרדס חנה-כרכור

הפרויקט מוערך בעלות של כ-7 מיליון שקלים
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

הקמת אולם ספורט רב תכליתי יוצאת לדרך בפרדס חנה-כרכור

הפרויקט מוערך בעלות של כ-7 מיליון שקלים

מגדלור-פיד ♋

השבוע עדכנה ראש המועצה פרדס חנה-כרכור הגר פרי יגור, כי לאחר חודשים רבים של עבודה מאומצת מול משרד התרבות והספורט הושג המימון לבינוי מגרש ספורט רב תכליתי בכרכור.

מגרש הספורט יבנה במהלך השנה הקרובה בשטח שבין המרכז המסחרי פוליצר, בית יובל (מרכז הנוער) ובסמוך לבית הספר מעיינות.

כזכור, הדבר מגיע על רקע מחאה ארוכה של תושבים והורים לבית הספר, שדרשו במשך הזמן את בניית האולם – דבר שהתעכב ונדחה עד היום. בספטמבר 2020, חתמו התושבים על עצומה בכדי לקדם את המהלך מול המועצה, כאשר השנה נכנס בית הספר לשנתו ה-12. “דורות רבים של תלמידים שסיימו את לימודייהם במוסד לא זכו לאולם ספורט חרף בקשות ההורים והבטחות המועצה להקמת אולם ספורט במהלך השנים”, נכתב אז.

הקמת אולם ספורט קהילתי רב תכליתי, מקורה וממוזג עם 250 מקומות ישיבה, חדרי תפעול, חדרי מאמנים, מלתחות, אולם שיהיה מונגש באופן מלא לבעלי מוגבלויות ונכים. האולם ישמש לענפי הספורט השונים, כינוסים ועוד.

בתוך כך, ציינה ראש המועצה, הגר פרי יגור כי כבר בימים אלו יובא אישור תקציבי בסך 7 מיליון שקלים למליאת המועצה ומד לאחר מכן יחל שלב התכנון והביצוע.

—————————————————-
הצטרפו לקבוצות הוואטסאפ של מגדלור ניוז:
לקבוצת מגדלור ניוז בזמן אמת – כל החדשות מכל האזור • לקבוצת חדשות חדרה • לקבוצת חדשות אור עקיבא • לקבוצת חדשות פרדס חנה-כרכור •  לקבוצת חדשות בנימינה-גבעת עדה  • לקבוצת חדשות זכרון יעקב

מגדלור-פיד ♋

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

אולי יעניין אותך

 


דילוג לתוכן