החלו עבודות השיפוץ למרכז המסחרי הוותיק בלב קיסריה

עבודות השיפוץ של המרכז המסחרי המחודש צפויות להסתיים במחצית הראשונה של שנת 2022
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

החלו עבודות השיפוץ למרכז המסחרי הוותיק בלב קיסריה

עבודות השיפוץ של המרכז המסחרי המחודש צפויות להסתיים במחצית הראשונה של שנת 2022

מגדלור-פיד ♋


החברה לפיתוח קיסריה החלה בביצוע עבודות השיפוץ לשדרוגו ולחידושו של CRC – Caesarea Rothschild Center, המרכז המסחרי הוותיק הפועל בשכונה 3 המתחדשת שבלב היישוב.

במסגרת הפרויקט תשקיע החפ”ק גם בשיפוץ כלל השטחים המשרתים כיום את קהילת היישוב: חדרי החוגים והפילאטיס, חדר ההתכנסות והיכל ההופעות, חדר הוועד, הספרייה הציבורית ועוד – כולם יעברו שיפוץ מאסיבי ויוקרתי.

בנוסף, הפרויקט כולל גם פיתוח סביבתי ונופי מקיף של כלל השטחים הציבוריים הפתוחים בשכונה, שדרוג חזית מבנה מרכז קיסריה הישן לרבות הוספת חניות, ריצוף מחדש, הקמת מזרקות וגינון אינטנסיבי.


לשטחים הקיימים במבנה הישן יצטרפו כ-800 מ”ר נוספים של מסחר אשר נמצאים כעת בבנייה בקומה הראשונה של פרויקט המגורים היוקרתי CLE, שנמצא ממש לקראת סיום הקמת המעטפת ואכלוסו צפוי במהלך השנה הקרובה.

לצד שטחי הקהילה במבנה החדש והמשופץ שישרת את כלל תושבי קיסריה יוצע מגוון רחב של חנויות, בית קפה, משרדים ונותני שירות מגוונים, מספרה נוספת ועוד. עבודות השיפוץ של המרכז המסחרי המחודש צפויות להסתיים במחצית הראשונה של שנת 2022, עבודות הבנייה של חלקו החדש של המרכז, הכולל שטחי מסחר חדשים, יסתיימו במחצית הראשונה של שנת 2023.

הדמיות המתחם המחודש בקיסריה | צילום: טרימדיה

מיכאל כרסנטי, מנכ”ל החברה לפיתוח קיסריה אמר כי העבודות נעשות בשותפות עם המועצה האזורית חוף הכרמל. “אנו מעבירים את שכונה 3 הוותיקה מהפיכה של ממש. אנו מצפים שבדומה לפרויקט המגורים היוקרתי CLE  (Caesarea Limited Edition) שזכה להצלחה אדירה, גם פרויקט המסחר ושטחי הציבור יהווה שדרוג נוסף לשירות אותו אנו מעניקים לתושבי קיסריה”.

גיא גולדיג, סמנכ”ל התפעול בחפ”ק וראש מנהלת היישוב: “בתוך כ-4 חודשים ובהשקעה משמעותית נעמיד לרשות התושבים שטחים משודרגים ב’סטנדרט קיסריה’ אשר יסייעו בידנו להעשיר עוד יותר את חיי הקהילה הענפים שאנו מקיימים ביישוב”.

—————————————————-
הצטרפו לקבוצות הוואטסאפ של מגדלור ניוז:
לקבוצת מגדלור ניוז בזמן אמת – כל החדשות מכל האזור • לקבוצת חדשות חדרה • לקבוצת חדשות אור עקיבא • לקבוצת חדשות פרדס חנה-כרכור •  לקבוצת חדשות בנימינה-גבעת עדה  • לקבוצת חדשות זכרון יעקב

מגדלור-פיד ♋

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

אולי יעניין אותך


דילוג לתוכן