נחתמה עסקה עם בעלי הקרקע: איפה ייבנו מאות יחידות דיור חדשות בחדרה?

אפריקה ישראל מגורים חתמה על עסקה עם בעלי קרקע בחדרה בהשקעה צפויה של כ-200 מיליון ₪

נחתמה עסקה עם בעלי הקרקע: איפה ייבנו מאות יחידות דיור חדשות בחדרה?

אפריקה ישראל מגורים חתמה על עסקה עם בעלי קרקע בחדרה בהשקעה צפויה של כ-200 מיליון ₪

מגדלור-פיד ♋


מאות יחידות דיור חדשות ייבנו בחדרה: חברת אפריקה ישראל מגורים, מקבוצת לפידות קפיטל, הודיעה הבוקר כי חתמה על עסקה עם כ-75% מבעלי קרקע בחדרה, בשטח הנפרש על פני 47 דונם, בהשקעה צפויה של כ-200 מיליון ₪.

המתחם ממוקם בין כביש 4 ממערב, רחוב רוטמן מצפון וכביש יצחק בן צבי ממזרח, בדרומה של תוכנית המתאר הכוללנית של עיריית חדרה. במתחם תקודם תוכנית מפורטת אשר צפויה להקצות במקרקעי העסקה מאות יחידות דיור חדשות.

עסקה זו, הינה הראשונה שנחתמה ע”י החברה במתחם זה ובכוונתה להמשיך ולהרחיב את הפעילות בו. מתוך שאיפה לייצג קבוצה משמעותית של בעלי קרקע בעת תהליכי קידום התכנון והמימוש של הפרויקט.

את בעלי הקרקע ייצגו בעסקה ש. רוזנווסר ושות׳. מדובר בפרויקט השני של אפריקה ישראל מגורים בעיר חדרה. הפרויקט הנוסף של החברה בעיר הוא סביוני נוף חדרה – שכונת מגורים, הכוללת 208 יחידות דיור חדשות. אלה לצד פארק המשתרע על 5 דונם, מדשאות, פינות נוי, עצים, חיי קהילה, שירותים עירוניים מפותחים ותשתיות מתקדמות.​

// האזור שבין רחוב יצחק בן צבי לרוטמן בחדרה. צילום: google street view


מיכה קליין, מנכ”ל אפריקה ישראל מגורים: “אנחנו גאים לקחת חלק במימוש פוטנציאל העיר חדרה ולהוות שותפים משמעותיים בקידום תוכנית המתאר שמובלת ע”י העירייה. אנחנו מאמינים שהביקוש למתחמי מגורים איכותיים באיזור מרכז הארץ ימשיך ויגבר בשנים הקרובות.

“פרויקט זה אשר צפוי לכלול מאות יחידות דיור חדשות, יצטרף לצבר הקרקעות של החברה הכולל כ-11,500 יח”ד בשלבי יזום שונים. אנו שמחים על יכולתנו להמשיך את מסורת שכונות הסביונים ברחבי הארץ, על פי ערכי היסוד של החברה שהם מקצוענות, אמינות תכנון ובנייה מוקפדים וקהילתיות, תוך שמירה על צביונה המיוחד של העיר”.

לכל העדכוניםחדשות חדרה

עוד בחדרה

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

עוד ניוז >>

עוד בחדרה

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

אולי יעניין אותך

עידו בן ה-27 נהרג ממכונה חלקאית בגולן: “משפחה שורשית מאוד באור עקיבא, טרגדיה ועצב גדול”

עמר, נמצא ביום שישי ללא רוח חיים בשטח חקלאי של המשפחה במועצה האזורית גולן, סמוך לטרקטור שבו נהג * על פי מה שנודע ל’מגדלור ניוז’, מדובר ככל הנראה בחלק מציוד המכני עמו עבד הצעיר שהתנתק ופגע בו בעוצמה. הדבר הוביל לפגיעה קשה ובהמשך למותו * באור עקיבא סיפרו כי המשפחה היא מוכרת ושורשית בעיר

לידיעה המלאה

דילוג לתוכן