מרחיבים את הפרויקט: דיפיברילטורים נוספים ומצילי חיים יוצבו בפרדס חנה-כרכור

לרגל יום הדפיברילטור המועצה המקומית פרדס חנה כרכור מפרסמת מוקדים נוספים בהם יוצבו מכשירים מצילי חיים.

מרחיבים את הפרויקט: דיפיברילטורים נוספים ומצילי חיים יוצבו בפרדס חנה-כרכור

לרגל יום הדפיברילטור המועצה המקומית פרדס חנה כרכור מפרסמת מוקדים נוספים בהם יוצבו מכשירים מצילי חיים.

מגדלור-פיד ♋

יום הדפיברילטור 25.1.21 צוין השבוע. כחלק מהעלאת המודעות המועצה המקומית פרדס חנה כרכור פרסמה את מוקדי הדפיברילטורים הפזורים ברחבי היישוב. בנוסף, וכחלק ממדיניות ראש המועצה, הגר פרי יגור הוחלט על עיבוי מכשירים נוספים ברחבי המושבה שביניהם : מועדון אור, בית הכנסת –דרך למרחב, בית הכנסת הגדול, מועדון למרחב, מתחם פטאנק, ספרייה נווה פרדסים , ספרייה במתנ”ס, מגרש הכדורגל, בניין המועצה ועוד.

כזכור, גם בחודשים האחרונים המשיכה המועצה בפרויקט התקנת דפיברילטורים ברחבי המושבה. עם התקנת 4 דפיברילטורים בגינות ציבוריות :גן הציפורים, מתחם הספורט הסמוך לביה”ס מרחבים, גינה ציבורית – חלומות כרכור וגינת המשחקים בשכונת אחוזה ירוקה. התקנת הדפיברילטורים מבוצעת ע”י מחלקת הביטחון של המועצה.

דפיברילטור הוא מכשיר החייאה מציל חיים שיכול לעשות את ההבדל בין חיים למוות במקרה של דום לב הפרעות קצב לב – פרפור חדרים או טכיקרדיה חדרית, המאופיינים בהפרעה קשה בפעילות החשמלית של הלב.

.

כתוצאה מהפרעה זו הלב “מפרפר” במהירות, אינו מצליח להתכווץ ואינו מספק דם מחומצן לגוף ולמוח. הדפיברילטור בעת הפעלתו במצב חירום בריאותי שכזה מחזיר את קצב הלב לפעולה סדירה על ידי מתן שוק חשמלי למטופל.

.

.

/// צילום: דוברות המועצה
לכל העדכוניםחדשות פרדס חנה-כרכור

עוד בפרדס חנה-כרכור

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

עוד באור עקיבא

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

אולי יעניין אותך

הקשר בין חיסול חאלד מנסור מהג’יהאד האיסלמי ופינקי זוארץ ז”ל, ראש מועצת בנימינה לשעבר

חיסולו של חאלד מנסור, בסוף השבוע האחרון, הביא לסגירת מעגל עבור משפחות רבות בישראל, שכן מנסור הוא שעמד מאחורי מאות שיגורים לעבר ישראל. כמו כן, לאורך השנים היה מנסור מעורב בפיגועים רבים, בהם גם הפיגוע בו נפצע באורח בינוני מפקד החטיבה הדרומית באוגדת עזה, אלוף-משנה פנחס (פינקי) זוארץ ז”ל, ראש מועצת בנימינה לשעבר

לידיעה המלאה

מגדלור-פיד ♋

דילוג לתוכן