הפסיכולוגית | הבעל המאוכזב: “אישתי ירדה 55 ק”ג והחלה לפלרטט עם בחור רווק”

"אשתי בת 45 ירדה כ-55 ק"ג ממשקלה ולאחרונה התברר לי שהיא מתכתבת ומדברת עם בחור רווק שהכירה דרך הרשת כבר מספר חודשים" * הפסיכולוגית השיבה: "פתאום היא מרגישה נחשקת"

הפסיכולוגית | הבעל המאוכזב: “אישתי ירדה 55 ק”ג והחלה לפלרטט עם בחור רווק”

"אשתי בת 45 ירדה כ-55 ק"ג ממשקלה ולאחרונה התברר לי שהיא מתכתבת ומדברת עם בחור רווק שהכירה דרך הרשת כבר מספר חודשים" * הפסיכולוגית השיבה: "פתאום היא מרגישה נחשקת"

מגדלור-פיד ♋

גבר פנה לפסיכולוגית וטען בפניה כי אשתו בת ה-45 רזתה באופן דרסטי ומאז השינוי, היא מפלרטטת ולאחרונה גם יצרה קשר באינטרנט עם בחור רווק. 

הגבר כתב כי הוא ואשתו נשואים כ-20 שנה. “יש לנו 7 ילדים ואנחנו מנהלים אורח חיים דתי. אשתי בת 45 ירדה כ-55 ק”ג ממשקלה ולאחרונה התברר לי שהיא מתכתבת ומדברת עם בחור רווק שהכירה דרך הרשת כבר מספר חודשים. המצב הגיע להתכתבויות של מספר שעות ברצף בנושאים אינטימיים ביותר.

“באחד הימים הייתי אמור לעבור ניתוח והיא קבעה להיפגש עם הבחור. כשעליתי על זה ביטלתי את הניתוח ללא ידיעתה וכשהיא גילתה זאת, ביטלה את הפגישה איתו. היא טוענת שלא היה ביניהם כלום ושלא הייתה נפגשת איתו אך אין זה המקרה הראשון שתפסתי אותה על פלרטוטים. אני חושש לפרק את החבילה”.

הפסיכולוגית גרסה כי אישה שירדה 55 ק”ג לא תהיה אותו הבן אדם שהייתה קודם לכן. “להוריד משקל רב כזה גורם להפוך להיות אדם אחר, מהרבה בחינות. לדעתי אתה חושש ובצדק לפרק את החבילה – לא כדאי לך להתגרש. נניח שהיא לא רק מפלרטטת אלא גם משקרת ובוגדת בך, אבל אתם נשואים כ”כ הרבה שנים ויש לכם 7 ילדים משותפים. אתה רק תסבול מפרידה כזאת.

צילום אילוסטרציה (למצולמים אין קשר לכתבה)

“אתם זוג דתי והיא מפלרטטת אז זה באמת מצב שאם אתה מרשה לו להימשך אתה סובל נורא ואם אתה מפוצץ את הנישואין אז גם תסבול כי תצטרך לשלם מזונות גבוהים. איכשהו אתה תפסיד את המשפחה שלך. אני בטוחה שלרדת משקל כזה זה כמו להיוולד מחדש והיא בטח מרגישה צורך בפיצוי ע”י חיי אהבה מאושרים.

“אני לא יודעת מה עברתם יחד כזוג ואיזה חיים מיניים היו לכם ויש לכם כיום. אתה במצוקה ענקית אבל גם היא במצוקה כי היא פתאום מרגישה נחשקת. אינני יודעת מה נשאר ביניכם מבחינה רומנטית ומינית.

“הדת אוסרת על ניאוף ואם אשתך מפלרטטת אז מבחינה דתית אין לך מה לעשות. אני ממליצה לך לפנות לייעוץ וגם לבקש ממנה שתבוא איתך לייעוץ זוגי. תבדוק מחדש את המערכת הזוגית שלכם, תראה מה היה בה, מה יש בה ומה אשתך רוצה מהמערכת הזו. תבדוק אם נשאר משהו ביניכם”.


הקטע מובא מתוך ארכיון התוכניות של ורדה רזיאל ז’אקונט, ששודרו בין השנים 2008 ל-2014 ברדיו ללא הפסקה 103FM

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>


הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

אולי יעניין אותך

השיטור העירוני בחדרה יורה על בדיקה ברחוב של אופניים וקורקינטים חשמליים

בעקבות העלייה הדרמטית בתאונות הדרכים בכלי רכב זעירים, יוצאים בעיריית חדרה וברלב”ד בקמפיין הסברה נרחב מבתי הספר ועד שלטי חוצות להגברת הבטיחות בדרכים. בנוסף, על פי העירייה, ייערכו מבצעי הסברה ואכיפה ברחובות העיר על ידי השיטור העירוני, כאשר המשטרה תוריד מהכביש רוכבי אופניים וקורקינט חשמלי ומכני וכן אופנועים. הכלים ייבדקו ע”י בוחן המשטרה ובמקביל יעברו הנהגים הסבר והדרכה קצרה על משמעות הרכיבה ודגשים על נהיגה בטוחה וזהירה במרחב העירוני.

לידיעה המלאה

 


 

דילוג לתוכן