המלחמה בנשק הלא חוקי: המשטרה פשטה על דירה ועצרה גבר ואישה

במהלך פעילות ממוקדת של משטרה ישראל בשבועיים האחרונים, נעצרו מספר בני אדם במגזר הערבי בחשד שהחזיקו נשק, תחמושת וסמים בניגוד לחוק. מעצרם של כלל החשודים הוארך, נגד תושב ראשל"צ שנתפס עם נשק באיזור עירון הוגש כתב אישום

בהמשך לפעילות הרציפה והממוקדת של משטרת ישראל למען ביטחון הציבור, פעילות המתמקדת בעבירות החזקה וירי לא חוקי בנשקים ואמצעי לחימה נוספים, נעצרו השבוע בבאקה אל גארביה 2 תושבי המקום בגילי 20 ו 47 בחשד למעורבות בהחזקה לא חוקית של נשק.

בתוך כך, אתמול ביצעו לוחמי היס"מ ובלשי המשטרה חיפוש בבית בבאקה אל גארביה, במהלך החיפוש אותר נשק ובעל הדירה, תושב העיר בן 20 נעצר לחקירה. בהמשך, נעצר החשוד השני, אף הוא תושב המקום בן 47. הם הובאו 2 החשודים לדיון בבקשה להאריך את מעצרם בבית משפט השלום בחדרה.

ועוד השבוע, יחד עם כלבן, עצרה המשטרה בני זוג תושבי ג'ת בחשד להחזקה לא חוקית של נשק וסמים. במהלך פעילות אכיפה יזומה של משטרת ישראל למען שמירה על שלום הציבור וביטחונו, נעצרו בני זוג תושבי ג'ת בגילי 34 ו-29 בחשד לאחזקה לא חוקית של נשק וסמים.

כאמור, בלשי המשטרה הגיעו ביחד עם כלבן לחיפוש יזום בכפר ג'ת, במהלך החיפוש נתפסו בבית נשק וסמים. בני הזוג נעצרו לחקירה בתחנת המשטרה בבאקה אל גארביה ובהתאם לחומר הראיות בתיק, יוחלט האם להביאם מחר לדיון בבקשה להאריך את מעצרם בבית משפט השלום בחדרה.

בנוסף לאלה, בתום חקירת המשטרה הוגשה השבוע הצהרת תובע נגד תושב ראשון לציון בן 38 בחשד לנשיאת 2 אקדחים שלא כדין. זאת בהמשך לפעילות אכיפה ממוקדת בנושא החזקה לא חוקית של נשק, נעצר בתאריך 18.12.19 באזור מעלה עירון שבוואדי ערה תושב ראשון לציון בן 38 כשברשותו 2 אקדחים אשר הוסתרו ברכבו.

מעצרו של החשוד הוארך מעת לעת והבוקר כאמור הוגשה נגדו הצהרת תובע בבית משפט השלום בחדרה בגין המיוחס לו ומעצרו הוארך עד יום רביעי (25.12.19) אז צפוי להיות מוגש נגדו כתב אישום.

צו 8 בחינוך: מה עושים בימים אלה תלמידי ומורי אמית האופק באור עקיבא?

ממסמך עם תמצית מידע מודיעיני חסוי שהעבירה הפרקליטות בימים האחרונים לסנגורים בתיק צביקה גנדלמן, ראש העיר המושעה של חדרה, נודע כי המשטרה הדביקה ברוגלה את הנייד של בת זוגו מורן שגב, "ושאבה ממנו מידע שחרג מהצו השיפוטי". כך מפרסם העיתון "כלכליסט". 

קרא עוד »

כל הזכויות שמורות למגדלור ניוז 2023

דילוג לתוכן