ישיבת מועצת בנימינה גבעת עדה: הגזבר יעזוב, ממלא מקום יחליף אותו עד לבחירת חדש [וידאו]

ישיבת מועצת בנימינה גבעת עדה: הגזבר יעזוב, ממלא מקום יחליף אותו עד לבחירת חדש [וידאו]

-

מגדלור-פיד ♋

ישיבת מועצה מן המניין התקיימה (14.2) בבנימינה גבעת עדה. בפתח הישיבה החל ויכוח בנושא כינוס ישיבה במועדים שלא ברשימה המקורית של הישיבות – ולבסוף הצביע רוב חברים על קיום הישיבה הנוכחית.

 

ראש המועצה איתי וייסברג הודיע כי גזבר המועצה צור אוריון יעזוב בקרוב את עבודתו במועצה ליעבור לתפקידו החדש כגזבר מועצה אזורית עמק חפר. בישיבה ביקש וייסברג לאשר כממלא מקום זמני לגזבר את אבישי יצחקי כמורשה חתימה. “אנחנו לא רוצים להיקלע לסיטואציה שלא יהיה פה גזבר במשך מספר חודשים אז צריך ממלא מקום בינתיים. החל התהליך לאיתור גזבר חדש, כבר הוגשו מועמדויות. הוועדה שתתכנס תתחיל בהליך של סינון והתקדמות”. הצעת ראש המועצה אושרה בהצבעה והוא יחל בקרוב בתפקידו כממלא מקום תפקיד גזבר המועצה המקומית.

אשכול רשויות מישור החוף: ראש המועצה וייסברג אמר כי המליאה אישרה בעבר את ההצטרפות לאשכול במדובר, מה שהתעכב בעקבות תחלופת ממשלות. “אנחנו מאשררים כי סוף סוף שרת הפנים איילת שקד רוצה לחתום על הקמת האשכול”, אמר והוסיף: “יושב תקציב לטובת האשכול אך היא צבועה לפעילותו בלבד. חוף כרמל, ג’סר-א-זרקא, פרדיס, זכרון יעקב ואלונה כבר אישררו את הצטרפותן. מדובר בהתארגנות משפטית של קבוצת רשויות מול ועדות שונות. אנחנו למשל רשות קטנה ומול רשויות אחרות אנחנו בבעיה. למשל – בנושאים של פינוי אשפה, רכישות, וטרינריה, חירום, שמירה ופיתוח למשל – כשיש לך גוף משפטי מאוחד, כוח הקנייה שלך גדול יותר. גם בתוך האשכול, ההשתתפות במכרז זה או אחר מצריכה אישור של מליאת המועצה”. ההצעה שעלתה להצבעה אושרה פה אחד על ידי חברי וחברות המועצה.

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

—————————————————-
הצטרפו לקבוצות הוואטסאפ של מגדלור ניוז:
לקבוצת מגדלור ניוז בזמן אמת – כל החדשות מכל האזור • לקבוצת חדשות חדרה • לקבוצת חדשות אור עקיבא • לקבוצת חדשות פרדס חנה-כרכור •  לקבוצת חדשות בנימינה-גבעת עדה  • לקבוצת חדשות זכרון יעקב
—————————————————-

הצטרפו אלינו


דילוג לתוכן