חדשים בחינוך: מנהל חדש לביה”ס ‘המשחק’ בחדרה ומנהלת חדשה לביה”ס ‘גבע’ גבעת עדה

שני מנהלי בית ספר חדשים בחדרה וגבעת עדה נבחרו השבוע. אלה הם אלון ירושלמי ועינב קולטון שמדברים בציפייה לקראת שנת הלימודים הבאה
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

חדשים בחינוך: מנהל חדש לביה”ס ‘המשחק’ בחדרה ומנהלת חדשה לביה”ס ‘גבע’ גבעת עדה

שני מנהלי בית ספר חדשים בחדרה וגבעת עדה נבחרו השבוע. אלה הם אלון ירושלמי ועינב קולטון שמדברים בציפייה לקראת שנת הלימודים הבאה

מגדלור-פיד ♋

שני מנהלי בתי ספר חדשים מונו בשבוע החולף באיזור חדרה. אלון ירושלמי, מונה לתפקיד מנהל בית הספר המשחק, בשכונת הפארק בחדרה, ואילו עינב קולטון נבחרה על ידי ועדת איתור לתפקיד מנהלת בי”ס גבע בגבעת עדה. 

ירושלמי, שינהל את בית הספר המשחק החדש בחדרה הוא בן 49 נשוי ואב לשלושה ילדים, מתגורר בקרית טבעון. במהלך 20 השנים האחרונות חינך ילדים מגילאי 7 ועד 14 וניהל במשך 10 שנים את בית הספר האנתרופוסופי בטבעון. הוא בעל תואר שני במנהיגות וניהול מערכות חינוך. ירושלמי נבחר במכרז של משרד החינוך.

אלון ירושלמי. צילום: עיריית חדרה

 

לאחר בחירתו ציין ירושלמי: “אני נרגש ושמח להיות המנהל של בית הספר המשחק בחדרה. בחזוני אני רואה בית ספר אשר מהווה בית חם ועוטף עבור כל ילד וילדה הלומדים בו, דרך המשחק. כמו כן, צוות מורי בית הספר ישאף כל העת להתפתחות, למידה ויצירת לב פועם, עבור קהילת ההורים והילדים ויהווה מרכז תרבותי, קהילתי והתחנכותי המקנה למידה מתוך חוויה של תנועה ומשחק שמהווה את סוד השמחה והבריאה, כמאמר האר”י הקדוש: ‘מעשה הבריאה הינו פרץ של שעשוע אלוהי’.

“המוטו שלי הינו: ‘כל המשפחה באה לבית ספר משחק’. אני רואה את החינוך כתהליך מתמשך וארוך שנים בו המשפחה יחד עם הצוות החינוכי מייצרים תנאים לימודיים, תרבותיים וחברתיים עבור ההתפתחות האופטימלית ומיצוי מקסימום הפוטנציאל של כל אחד ואחת מהילדים.

“אני שמח, נרגש ומצפה לעבוד בשיתוף פעולה עם מנהלי בתי הספר היסודיים בחדרה ועם שלי הרוש כמי שעומדת בראש מחלקת החינוך היסודי”.

עינב קולטון, נבחרה למנהלת בית ספר ‘גבע’ בגבעת עדה ותחליף בתפקידה את טלי נפתלי כהן. קולטון, תושבת זכרון יעקב, התחילה את דרכה החינוכית כמחנכת לכיתות ה’-ו’, לאחר מספר שנים לימדה וחינכה ואף ריכזה את תחום המתמטיקה בבית ספר רעות במועצה אזורית מנשה . בשנת 2002 ריכז את תחום העברית בבית הספר בווירג’יניה ביץ’ במשך שש שנים.
ב 8 שנים האחרונות כיהנה כסגנית המנהלת בבית הספר רעות.

עינב קולטון. צילום: מועצת בנימינה-גבעת עדה

 

קולטון אמרה: “בתפיסתי החינוכית אני דוגלת בגישה ההוליסטית הרואה את הילד על כל היבטיו. מאמינה בכך שעל מנת לייצר חינוך מיטבי יש לעבוד בשיתוף עם כל הגורמים במעגל חייו של הילד. נרגשת לקראת משימתי כמנהלת בה”ס גבע ומגיעה לתפקיד עם הרבה מוטיבציה, וענין לקדם להוביל ולהשפיע. מאחלת לכולנו הצלחה במסע המשותף”.

בשבוע הבא יתחיל תהליך ליווי וקליטה של עינב שתתחיל באופן רשמי את תפקידה ב 1 ספטמבר.

מנהלת אגף חק”ר (חינוך) במועצה, מוניק וקנין, אמרה: “עינב מצטרפת לשדרה הניהולית בחינוך בנימינה גבעת עדה, כישוריה של עינב יהיו לה לעזר להצלחה במשימת ניהול בי”ס גבע. אין כל ספק כי הלהט של עינב תואם את רוח החינוך שלנו. מאחלת לעינב הצלחה בתפקידה ובהובלת ביה”ס. זו ההזדמנות להודות לטלי נפתלי כהן, שניהלה את ביה”ס בשנתיים האחרונות ומאחלת לה הצלחה בדרכה החדשה”.

66720cookie-checkחדשים בחינוך: מנהל חדש לביה”ס ‘המשחק’ בחדרה ומנהלת חדשה לביה”ס ‘גבע’ גבעת עדה

האם הכתבה עניינה אותך? 👆

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print
guest
0 .
Inline Feedbacks
View all comments

מגדלור-פיד ♋

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

דילוג לתוכן