מדוע הגנת הפרטיות היא קריטית בעולמנו?

כיום, נושא של הגנת הפרטיות הוא קריטי כמו גם הנושא של איסור לשון הרע

מדוע הגנת הפרטיות היא קריטית בעולמנו?

כיום, נושא של הגנת הפרטיות הוא קריטי כמו גם הנושא של איסור לשון הרע

מגדלור-פיד ♋

אין ספק כי אנשים החיים בעולם המערבי נהנים מאיכות החיים הטובה ביותר בכל ההיסטוריה. אך אי אפשר להתעלם מן העובדה כי המודרניות מביאה עמה גם מחות ייחודיות כאשר הדוגמא הבולטת ביותר לכך היא הפרת הפרטיות. עליכם להבין כי הנושא של הגנת הפרטיות הוא קריטי כמו גם הנושא של איסור לשון הרע.

העניין הוא שבעולם האינטרנט ובעולם ההייטק הפרות פרטיות מתקיימות כל הזמן וכך גם פגיעה בשם הטוב. אתם חייבים להגן על הפרטיות שלכם אם המוניטין שלכם חשוב לכם. עליכם להבין כי ברגע שחודרים לפרטיות שלכם הכול חשוף ונמצא על השולחן וגם הדברים האישיים והאינטימיים ביותר חשופים לעין כל. אם אתם לא רוצים שזה יהיה המצב אתם חייבים להגן על הפרטיות שלכם ולא להתפשר על נושא זה לעולם.

מה לעשות אם הפרו את הפרטיות שלי?

לאחר שהבהרנו עד כמה הגנת פרטיות היא חשובה אנו חייבים לשאול מה עלינו לעשות אם הפרו את הפרטיות שלנו? אם כן אתם צריכים להבין שאם הפרטיות שלכם מופרת אתם חייבים אבל חייבים לפנות אל עורך דין אשר יגן על הפרטיות שלכם.

עליכם להבין כי רק תביעה משפטית תרתיע את המפירים וכי רק אם תתבעו הם יפסיקו להפר את הפרטיות שלכם. עליכם להבין כי אנשים וגם חברות בכלל לא סופרים את האזרח הקטן והדרך היחידה לדבר עם אותם מפירים של פרטיות היא דרך בית המשפט. ואם אתם רוצים לפנות אל בית המשפט הדרך החכמה ביותר לעשות זאת היא לפנות אל עורך דין אשר ייצג אתכם במשפט.

האם כל עורך דין יכול לייצג אותנו בהפרת פרטיות?

עולה השאלה האם כאשר אנו מגישים תביעה לבית המשפט לשם הגנת הפרטיות האם כל עורך דין יכול לייצג אותנו בבית המשפט? אם כן התשובה היא ממש לא. רק עורך דין המומחה להגנת הפרטיות יכול לייצג אתכם.

לדוגמא, אם העורך דין שלכם מומחה למשפט פלילי או למשפט מנהלי הוא לא יוכל לסייע לכם להגן על הפרטיות שלכם ואת זאת אתם חייבים להפנים. לכן כאשר אתם פונים אל העורך דין שאלו אותו וחקרו כמה פעמים הוא עסק בהגנת הפרטיות וכך תוכלו להחליט האם לבחור בו או שמא יש עורך דין אחר אשר הינו מומחה גדול יותר להגנה על הפרטיות.

האם אני יכול לתבוע חברה מחו”ל על הפרת הגנת הפרטיות?

לא פעם ולא פעמיים הגנת הפרטיות שלכם תופר על ידי חברה מחו”ל או שאדם מחו”ל יעבור על איסור לשון הרע. לכן עולה השאלה האם במקרה שאנו רוצים להגן על הפרטיות שלנו אנו יכולים לתבוע חברה מחו”ל? התשובה היא שבמקרית המקרים אפשר לתבוע ישות מחו”ל וכדאי להתייעץ בכל מקרה עם עורך דין מקצועי אשר יוכל לסייע לכם בנושא זה.

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

הצטרפו אלינו


דילוג לתוכן