בנימינה: “לא צריך להמשיך ולסכן את תושבי גבעת חן בבתים שעומדים ליפול”

בבנימינה ממשיכים לקדם את תכנית התחדשות עירונית בגבעת חן * מנהל הרשות הממשלתית במברגר הגיע עם צוות משרדו במטרה לסייע להוציאה אל הפועל

בנימינה: “לא צריך להמשיך ולסכן את תושבי גבעת חן בבתים שעומדים ליפול”

בבנימינה ממשיכים לקדם את תכנית התחדשות עירונית בגבעת חן * מנהל הרשות הממשלתית במברגר הגיע עם צוות משרדו במטרה לסייע להוציאה אל הפועל

מגדלור-פיד ♋

מנהל הרשות הממשלתית להתחדשות עירונית, אלעזר במברגר, הגיע לביקור עבודה במועצה המקומית בנימינה גבעת עדה בהזמנת ראש המועצה איתי ויסברג כדי לבחון ולקדם את מימושה של תכנית התחדשות עירונית בגבעת חן.

כזכור באפריל 2021 תכנית התחדשות עירונית בגבעת חן אושרה וקיבלה תוקף, על בסיס ההנחה כי על מנת שלתכנית תהיה כדאיות כלכלית, עם השלמת האישורים יקודם הפרויקט בסיוע קרקע משלימה שתוקצה עבורו.

מנהל הרשות הממשלתית במברגר הגיע עם צוות משרדו במטרה לסייע לקדם את התכנית ולהוציאה אל הפועל. במהלך הפגישה פרסו ראש המועצה, איתי ויסברג ומנכ”לית המועצה, ניצן מחנאי גרמן, את מצב התכנית מאז אישורה ואת מאמצי המועצה להוציאה אל הפועל. לאחר מכן, ביקרו בשכונת גבעת חן וראו מקרוב את מצבם הפיזי של המבנים הרעועים ונפגשו עם תושבים שסיפרו על האתגרים היומיומיים עימם הם מתמודדים.

אלעזר במברגר, מנהל הרשות הממשלתית להתחדשות עירונית: “המפגש עם ראש מועצת בנימינה ובכירי המועצה, מחזק את שיתוף הפעולה הנדרש לצורך קידום ופיתוח של התחדשות עירונית, לטובת תושבי המועצה הוותיקים והחדשים שיגיעו. הרצון בשטח לקדם את הפרויקטים הוא שיביא להצלחתם. בישיבה היום בחנו את הדרכים להביא למימושה של התכנית גבעת חן. אנו מאמינים כי יש מתווה שמאפשר זאת ונפעל לקדמו יד ביד עם המועצה.”

ראש המועצה, איתי ויסברג: “לאחר מאמצים רבים אנחנו מחזיקים בידנו תכנית בניה טובה לגבעת חן שאפילו זכתה לפרסים. זו חובה חברתית וקהילתית ממדרגה ראשונה שהמועצה לקחה על עצמה ומתכוונת להשלים. לא צריך להמשיך ולסכן את תושבי גבעת חן בבתים מטים לנפול כאשר אנחנו מחזיקים ביד את הפתרון. ביקשנו מהרשות להתחדשות עירונית לסייע בהוצאת התכנית לדרך ולאור מצב הבתים בגבעת חן יפה שעה אחת קודם”.

.

.

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

—————————————————-
הצטרפו לקבוצות הוואטסאפ של מגדלור ניוז:
לקבוצת מגדלור ניוז בזמן אמת – כל החדשות מכל האזור • לקבוצת חדשות חדרה • לקבוצת חדשות אור עקיבא • לקבוצת חדשות פרדס חנה-כרכור •  לקבוצת חדשות בנימינה-גבעת עדה  • לקבוצת חדשות זכרון יעקב
—————————————————-

הצטרפו אלינו


דילוג לתוכן