אישום: הסיע שב”חים בניגוד לחוק ונתפס בין בנימינה לזכרון יעקב

הוא נעצר על ידי שוטרים כשנהג ברכב המרצדס שלנו, עת שהגיע לצומת גבעת עדה בכיוון נסיעתו לזכרון יעקב

אישום: הסיע שב”חים בניגוד לחוק ונתפס בין בנימינה לזכרון יעקב

הוא נעצר על ידי שוטרים כשנהג ברכב המרצדס שלנו, עת שהגיע לצומת גבעת עדה בכיוון נסיעתו לזכרון יעקב

מגדלור-פיד ♋

כתב אישום הוגש החודש (פברואר 22′) לבית המשפט השלום בחדרה נגד פאוזי בן יוסף קשקוש מקלנסווה, בגין הסעת שוהים בלתי חוקיים מהרשות הפלסטינית לשטח ישראל. הוא נתפס ליד זכרון יעקב על ידי שוטרים.
על פי האישום, בזמנים הרלוונטיים, בתחילת אוקטובר 2021, בשעה 6:50 בבוקר, הסיע הנאשם 6 שב”חים, כשבזמן זה לא היה ברשותם אישור שהייה כדין בישראל.

הוא נעצר על ידי שוטרים כשנהג ברכב המרצדס שלנו, עת שהגיע לצומת גבעת עדה בכיוון נסיעתו לזכרון יעקב. על פי היחידה החוקרת, כפי שצוין בכתב האישום, בזמן שנתפס הוא נהג בפסילה אשר ניתנה לו במסגרת תיק אחר בבית המשפט לתעבורה מרכז מאוגוסט 2020.


קשקוש הואשם בהסעת תושבים זרים ובנהיגה בזמן פסילה. בין עדי התביעה מצויים שוטרי תחנת זכרון יעקב, דיסקים מתיק החקירה, פרוטוקולים של בית המשפט ועוד.

בחודש דצמבר האחרון פרסמנו ב’מגדלור ניוז’ על תושב ג’סר א-זרקא (בן 23) שנעצר בחשד לגניבת רכב “קיה” מבנימינה. על פי המשטרה אז, ב18 לדצמבר בשעה 3:28, התקבלה במוקד 100 קריאה על ידי מוקד ‘איתוראן’, בחשד שרכב ‘קיה ספורטאז” נגנב 40 דקות קודם לכן מבנימינה. במהלך סריקות אחר הרכב הוא אותר, כשהחשוד החל להימלט מהמקום. בהמשך הוא נלכד עם שב”חים ברכבו.

ובחודש אוגוסט שעבר, חשפה המשטרה מבנה בפרדס חנה בו התגוררו כ-20 שוהים בלתי חוקיים. כלל השב”חים עוכבו לחקירה בתחנת המשטרה בזכרון יעקב. שאר השוהים הבלתי חוקיים הוחזרו למעבר הגבול בתום חקירתם.

.

.

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

הצטרפו אלינו


דילוג לתוכן