חשד להתעללות בפנימייה לנוער בסיכון בזכרון יעקב

על פי דיווח הערב (23.2) בחדשות 12, זו אינה הפעם הראשונה שמגיעות תלונות על הפנימייה המדוברת בזכרון יעקב * השבוע צפויה תלונה במשטרה נגד המדריך הספציפי החשוד שפעל שלא כשורה

חשד להתעללות בפנימייה לנוער בסיכון בזכרון יעקב

על פי דיווח הערב (23.2) בחדשות 12, זו אינה הפעם הראשונה שמגיעות תלונות על הפנימייה המדוברת בזכרון יעקב * השבוע צפויה תלונה במשטרה נגד המדריך הספציפי החשוד שפעל שלא כשורה

מגדלור-פיד ♋

עדויות של התנהלות בעייתית והתעללות פיזית ונפשית של מדריכים בפנימייה לנערים בסיכון בזכרון יעקב. כתבת חדשות 12 מיכל פעילן דיווחה הערב, כי הגיעו אליה עדויות על התנהלות בעייתית מאוד של מדריכים במקום. “מדובר על פנימייה לילדים בגילאים 6 עד 18 שמגיעים עם רקע של בעיות רגשיות, חלקם מגיעים כחלופה לאשפוז או לאחר אשפוז”, ציינה הכתבת.

במהדורה הערב (23.2) הושמעה הקלטה קשה מהפנימייה בה נשמע מדריך אשר מכה, לכאורה, ומכאיב באלימות לנער במקום, זאת על רקע התנהגות שלא נשמעה להוראות המדריך.

בהקלטה נשמע המדריך צועק על הנער בן ה12, לאחר שהוא ככל הנראה מטיח אותו על הרצפה: “טוס מהר לשם”, וכשהנער אומר “לא בא לי” – נשמעת חבטה ולאחר מכן בכי מצד הקטין. “למה קמת? אתה לא תעשה פה מה שאתר רוצה”….זאת על רקע בכי תחנונים של הנער ואמירות “סליחה”.

על פי הדיווח, זו אינה הפעם הראשונה שמגיעות תלונות על הפנימייה המדוברת בזכרון יעקב ובעבר היו תלונות של הורים וגם של עובדים לשעבר שדיברו על התנהלות בעייתית של מדריכים במקום. בזמנו, זה טופל על ידי הרווחה. הכתבת פעילן הוסיפה כי “ממה שאנחנו מבינים, מחר בבוקר צפויה להיות מוגשת תלונה למשטרה כלפי אותו מדריך ספציפי”.

ממשרד הרווחה נמסר לחדשות 12: “המקרה מטופל והעובדת הסוציאלית הונחתה על ידי המשרד להגיש תלונה במשטרה. במקביל המדריך הושעה על לסיום הבדיקה. מדובר בפנימייה לבני נוער עם התנהגות מאתגרת ולמדריכים יש היתר חוקי להפעיל כוח מרסן לצרכי הרגעה כדי למנוע פגיעה בעצמם או באחרים. הפעולה הזאת מחייבת דיווח ואם מתגלה כי נעשתה חריגה – הדבר יטופל”.


.

.

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

אולי יעניין אותך

עידו בן ה-27 נהרג ממכונה חלקאית בגולן: “משפחה שורשית מאוד באור עקיבא, טרגדיה ועצב גדול”

עמר, נמצא ביום שישי ללא רוח חיים בשטח חקלאי של המשפחה במועצה האזורית גולן, סמוך לטרקטור שבו נהג * על פי מה שנודע ל’מגדלור ניוז’, מדובר ככל הנראה בחלק מציוד המכני עמו עבד הצעיר שהתנתק ופגע בו בעוצמה. הדבר הוביל לפגיעה קשה ובהמשך למותו * באור עקיבא סיפרו כי המשפחה היא מוכרת ושורשית בעיר

לידיעה המלאה

דילוג לתוכן