אילון גלעד, יו”ר ההנהלה החדש של מתנ”ס בנימינה-גבעת עדה: “לחזק את הקשר של התושבים למקום ולטבע”

גלעד (50) נשוי ואב לשלושה, מתגורר בבנימינה משנת 1999, נבחר השבוע לתפקיד יו"ר הנהלת המתנ"ס: "פעילותו המבורכת של המתנ"ס מורגשת לאורך כל השנה"

אילון גלעד, יו”ר ההנהלה החדש של מתנ”ס בנימינה-גבעת עדה: “לחזק את הקשר של התושבים למקום ולטבע”

גלעד (50) נשוי ואב לשלושה, מתגורר בבנימינה משנת 1999, נבחר השבוע לתפקיד יו"ר הנהלת המתנ"ס: "פעילותו המבורכת של המתנ"ס מורגשת לאורך כל השנה"

מגדלור-פיד ♋

יו”ר חדש להנהלת המתנ”ס בבנימינה גבעת עדה: השבוע מונה אילון גלעד, תושב המושבה, לעמוד בראש הנהלת מתנ”ס בנימינה- גבעת עדה. גלעד יחליף את יאיר מרום שכיהן בתפקיד במהלך שלוש השנים האחרונות.

גלעד (50) נשוי ואב לשלושה, מתגורר בבנימינה משנת 1999. כיום מכהן כסמנכ”ל בחברת הייטק גדולה ובעבר עסק במגוון תפקידים בחברות היי טק בין לאומיות. בעל תואר במדעי בעלי חיים ובמנהל עסקים עם התמחות באסטרטגיה עסקית .

// צילום: דוברות המועצה

“אני מאמין כי בנוסף למיקום המדהים, המושבות מאופיינות  בתושבים  איכותיים מעורבים קשובים ואכפתיים הראויים למגוון פעילויות א-פורמליות שיחזקו את הקשר שלהם למקום ולטבע ויעשירו את הממד התרבותי לכל שכבות הגיל”, אמר השבוע גלעד לאחר בחירתו.

“פעילותו המבורכת של המתנ”ס מורגשת לאורך כל השנה לטובת כל שכבות הגיל. אני שמח על ההזדמנות שניתנת לי לקחת חלק במערכת החינוך והתרבות בבנימינה גבעת עדה ולהיות שותף לפיתוח פעילויות תרבות לתושבי המושבות ולחזק את האיכויות של הבית שלנו”.

ראש המועצה, איתי ויסברג ציין: “אני רוצה להודות ליאיר מרום על תרומתו הגדולה למתנ”ס בנימינה-גבעת עדה. אני מאחל לאיילון גלעד ברוך הכישרונות הצלחה בהובלת המתנ”ס ומודה לו על הנכונות להיכנס לתפקיד כל כך משמעותי בציבוריות המקומית.

“יאיר נכנס לתפקידו בימים של פעילות ענפה אולם בתוך תקופה קצרה חווה תמורות באיוש מנהלי המתנ”ס ותקופת קורונה משנה סדרי עולם שדרשה ממנו מעורבות אישית עמוקה. יאיר ניווט את המתנ”ס חזרה למסלול פעילות תקין ויציב וכל זאת בהשקעה אדירה של זמן אישי ובהתנדבות מלאה.

—————————————————-
הצטרפו לקבוצות הוואטסאפ של מגדלור ניוז:
לקבוצת מגדלור ניוז בזמן אמת – כל החדשות מכל האזור • לקבוצת חדשות חדרה • לקבוצת חדשות אור עקיבא • לקבוצת חדשות פרדס חנה-כרכור •  לקבוצת חדשות בנימינה-גבעת עדה  • לקבוצת חדשות זכרון יעקב
—————————————————-

“יאיר עוזב לאחר כמעט שלוש שנות עשייה ציבורית מאתגרת לעיסוקיו הפרטיים וכל שנותר לי הוא להודות לו על התרומה לקהילה ועל עזרתו לי אישית בהובלת הפעילות הקהילתית ביישוב. “אני מאחל לאיילון הצלחה, צוות המועצה עומד לצידו להצלחתו והצלחת המתנ”ס לרווחת תושבי בנימינה גבעת עדה”

מנהלת אגף חק”ר במועצה גלית אלרד ציינה כי “המתנ”ס מהווה את זרוע הביצוע המרכזית של המועצה למימוש החזון התרבותי והקהילתי בעבור תושבי המושבות, בשנתיים האחרונות בצל מגפית הקורונה פעל המתנ”ס בהובלתו של יאיר מרום, למיצוי כל האפשרויות לקיום פעילות משמעותית וחשובה שאפשרה לתושבים רגעים של פעילות איכותית בתוך המציאות המאתגרת.

“בחודשים האחרונים התייצבה פעילות המתנ”ס בהובלתם המשותפת של לבנה מנהלת המתנ”ס, ויאיר יו”ר המתנ”ס והציגה פעילויות מגוונות שנתנו מענה לקהלי יעד רבים בקהילה, זאת לצד תחילתו של בניית החזון והסדרת ההיבטים התקציביים”.

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

הצטרפו אלינו


דילוג לתוכן