הזמרת אלה לי להב עושה טירונות במחנה 80 ליד פרדס חנה – וכבר הסתבכה

המפקדים במחנה 80 פחות אהבו את השירה המשותפת של אלה לי וחברותיה לטירונות * זה מה שקרה שם

הזמרת אלה לי להב עושה טירונות במחנה 80 ליד פרדס חנה – וכבר הסתבכה

המפקדים במחנה 80 פחות אהבו את השירה המשותפת של אלה לי וחברותיה לטירונות * זה מה שקרה שם

מגדלור-פיד ♋

רק התגייסה וכבר אלה-לי להב מסתבכת בצה”ל? באתרי הרכילות פורסם אמש כי הזמרת הידועה, המשרתת בימים אלה בטירונות במחנה 80 פה ליד פרדס חנה-כרכור, הסתבכה.

ב’ערב טוב עם גיא פינס, פורסם כי “פחות משבועיים אחרי שהתגייסה ובזמן שהיא עדיין בטירונות: אלה לי להב מסתבכת. המפקדים במחנה 80 פחות אהבו את השירה המשותפת של אלה לי וחברותיה לטירונות – ומסתבר שהן הפרו את נהלי הקפסולות המחלקתית. הדבר הגיע למפקדים בעקבות הסטוריז ובקרוב הן כנראה יעלו למשפט.


כזכור, להב התגייסה כאמור לפני פחות מחודש. אחרי שפרצה וכבשה את המצעדים עם להיטי ענק כמו “זוט עני”, אלה לי להב הגיעה ללשכת הגיוס בתל השומר – והפכה לחיילת מן המניין ב-15 לפברואר. אלה לי תשרת בלהקה צבאית, לא הטירונות במחנה 80 כאמור.

תגובת דובר צה”ל : החיילות הפרו את נהלי הקפסולות המחלקתיות אשר נועדו למנוע הדבקה ביחידת ההכשרה, על כן ינתן מענה משמעתי בהתאם להחלטת המפקדים 15h

לכל העדכוניםחדשות פרדס חנה-כרכור

עוד בפרדס חנה-כרכור

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

עוד באור עקיבא

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

אולי יעניין אותך

עידו בן ה-27 נהרג ממכונה חלקאית בגולן: “משפחה שורשית מאוד באור עקיבא, טרגדיה ועצב גדול”

עמר, נמצא ביום שישי ללא רוח חיים בשטח חקלאי של המשפחה במועצה האזורית גולן, סמוך לטרקטור שבו נהג * על פי מה שנודע ל’מגדלור ניוז’, מדובר ככל הנראה בחלק מציוד המכני עמו עבד הצעיר שהתנתק ופגע בו בעוצמה. הדבר הוביל לפגיעה קשה ובהמשך למותו * באור עקיבא סיפרו כי המשפחה היא מוכרת ושורשית בעיר

לידיעה המלאה

מגדלור-פיד ♋

דילוג לתוכן