בהשקעה של כ-750 אלף שקלים: נחנך פארק ערוגות במערב פרדס חנה-כרכור

כ- 200 תושבי ותושבות השכונות הסובבות את הפארק השתתפו בחניכתו עם מופע לילדים. פארקים נוספים יוקמו בחודשים הקרובים במושבה

בהשקעה של כ-750 אלף שקלים: נחנך פארק ערוגות במערב פרדס חנה-כרכור

כ- 200 תושבי ותושבות השכונות הסובבות את הפארק השתתפו בחניכתו עם מופע לילדים. פארקים נוספים יוקמו בחודשים הקרובים במושבה

מגדלור-פיד ♋

הפנינג חניכת פארק ערוגות בפרדס חנה-כרכור התקיים השבוע עם מופע “בלוניזם” ובהשתתפות של כ- 200 תושבי ותושבות השכונות הסובבות את הפארק. ההפנינג הופק ע”י אגף תרבות אומנות וספורט ואגף שפ”ע לרגל סיום הסדרת הפארק הקהילתי החדש- ערוגות.

פתיחת הפארק שברחוב ערוגות, בהשקעה של כ-750 אלף ש”ח, מצטרף לתנופת פיתוח והסדרת ריאות ירוקות במושבה ובהמשך למדיניות ראש המועצה, הגר פרי יגור ובהובלת הביצוע ע”י סגן ראש המועצה ומחזיק תיק שפ”ע, הרב יעקב צדקה, להשבת השטחים הירוקים לרווחת התושבים.

// חונכים את פארק ערוגות, עם ראש המועצה הגר פרי יגור. צילומים: דוברות המועצה

אגף ההנדסה ואגף שפ”ע של המועצה החלו בימים אלו בהשקעה של 3 מיליון ₪ בהקמה והסדרה של שני פארקים ציבוריים נוספים: פארק אלחריזי יוקם בתוואי שטח של כ- 3700 דונם ויכלול מתקני משחק לבוגרים ומתקני משחק לפעוטות, הצללה, שבילי הליכה, אזור גינון ומדשאה ועוד.

פארק פיק”א- הגדוד יוקם בתוואי שטח של כ- 4500 דונם ויכלול גם הוא מתקני משחק לבוגרים ופעוטות, מתקני כושר, הצללה, גינת כלבים, שבילי הליכה, אזור גינון ועוד.

בתוך כך, המועצה המקומית הקימה בשבועות האחרונים את הגינה הציבורית החדשה ברחוב התקווה,  בכרכור (סמוך לפוליצר). מדובר בגינת משחקים בהשקעה של כ- 700 אלף ₪ הכוללת בין השאר מתקן משחקים רב גילאי, מתקני כושר והצללה. בשנה הבאה (לאחר שנת השמיטה) יישתל במקום יער מאכל בשיתוף התושבים ולרווחתם.

לצד הקמת הגינה הציבורית ברחוב התקווה, שודרג בחודשים האחרונים גם גן הדובים ברחוב ההדרים, בפרדס חנה ושינה פניו עם הסדרת מתקני משחק חדשים בדמות ספינת פיראטים ענקית והסדרה של המרחב הציבורי בשטח הגן.

לכל העדכוניםחדשות פרדס חנה-כרכור

עוד בפרדס חנה-כרכור

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

עוד באור עקיבא

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

אולי יעניין אותך


מגדלור-פיד ♋

דילוג לתוכן