הבעל הגיש תביעה לגירושין – לאחר שנחשף לחיפושיה המזעזעים של אשתו ב’גוגל’

הבעל גילה יום אחד, כי אשתו חיפשה בגוגל מספר פעמים ביטויים הקשורים לעולם הכישופים - ונחרד

הבעל הגיש תביעה לגירושין – לאחר שנחשף לחיפושיה המזעזעים של אשתו ב’גוגל’

הבעל גילה יום אחד, כי אשתו חיפשה בגוגל מספר פעמים ביטויים הקשורים לעולם הכישופים - ונחרד

מגדלור-פיד ♋

משפחות רבות נוהגות לחלוק מחשב מרכזי. אך כאשר שוכחים לצאת מחשבון הגוגל, או כאשר נמנעים מלמחוק את היסטוריית החיפושים, עלולים בני המשפחה האחרים לגלות בדיוק את מה חיפשתם, וזה עלול להיות מביך ביותר.

בדיוק תרחיש שכזה קרה לבני זוג, הורים לילדים מהשרון – אך במקום מבוכה קשה, פקדה את הבעל חרדה עזה, לאחר שנחשף לחיפושי אשתו.

על פי התביעה לגירושין אותה הגיש הבעל לבית הדין הרבני באמצעות עו”ד שירה שואף דגן – הוא גילה יום אחד, כי אשתו חיפשה בגוגל מספר פעמים את הביטויים: “איך מכינים כישוף שיגרום למחלה”, “ואיך מכינים אוכל שיגרום למחלה”.

הבעל המבוהל התקשר לעו”ד שואף דגן, אשר טענה שעל פי ניסיונה, סביר להניח אשתו מנהלת רומן מאחורי גבו. הגבר לא האמין, אך שכר חוקר פרטי, שגילה כי אשתו אכן מנהלת רומן סוער מאחורי גבו, וכי החיפושים המחרידים שלה בגוגל, ביטאו את רצונה לפתוח בדף חדש.

לנוכח השנאה והמיאוס העזים שהשתקפו מחיפושי האישה, מיהר הבעל לפתוח בהליכי גירושין. בימים אלו מצויים הצדדים בתביעות הדדיות בבית המשפט לענייני משפחה ובבית הדין הרבני.

.

.

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>


הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

אולי יעניין אותך

אזור חדרה: “צפויה עליה משמעותית בקדחת הבהרות בקרב בעלי כלבים בפרט”

קדחת הבהרות (הכתמים) נגרמת על ידי חיידק הריקציה קונורי המועבר על ידי קרציית כלב. ד”ר ריאד בדראן רופא וטרינר ראשי ומנכ”ל האיגוד פירט כי ” רמת נגיעות הקרציות בריקציה בארץ משתנה באזורים השונים, לא ברור מהו המאגר הטבעי של החיידק היות ובדיקות מצביעות על חשיפה של מספר רב של סוגי בעלי-חיים, בין אלה נמנים מעלי גירה, מכרסמים, כלבים ואחרים”

לידיעה המלאה

דילוג לתוכן