בן 23 מפרדס חנה-כרכור חשוד בעשרות עסקאות של סחר בסמים

החקירה הסמויה שהחלה עוד ב-7.2 - הפכה לגלויה רק החודש. במשטרה מציינים כי ישנן עשרות עסקאות של סחר בסמים שבוצעו על ידי החשוד עם מעורבים נוספים

בן 23 מפרדס חנה-כרכור חשוד בעשרות עסקאות של סחר בסמים

החקירה הסמויה שהחלה עוד ב-7.2 - הפכה לגלויה רק החודש. במשטרה מציינים כי ישנן עשרות עסקאות של סחר בסמים שבוצעו על ידי החשוד עם מעורבים נוספים

מגדלור-פיד ♋

תושב פרדס חנה-כרכור נעצר לפני מספר ימים בחשד להחזקת סמים וסחר בסמים בניגוד לחוק.
הצעיר בן ה-23 – אביאל ב’, נעצר על ידי המשטר והובא (4 במרץ) להארכת מעצר בבית המשפט השלום בחדרה. בבקשת המעצר נכתב כי הוא חשוד בייצוא, ייבוא, מסחר בסמים מסוכנים, החזקה ושימוש בסמים שלא לצריכה עצמית. בנוסף צוין כי בתאריכים שונים הוא סיפק סמים לאחרים בניגוד לחוק.

החשוד יוצג בדיון הארכת מעצרו על ידי עו”ד יניב דניאל. נציג המשטרה רס”ב דרגם עלימי, אמר בדיון כי בעת מעצרו נתפסו על ב’ סמים במשקל 15 גרם ומוצגים נוספים אשר מאששים את החשד נגדו.
עוד ציין השוטר כי החקירה החלה עוד ב-7.2 והייתה סמויה, והפכה לגלויה רק החודש. עוד צוין על פי המשטרה כי ישנן עשרות עסקאות של סחר בסמים שבוצעו על ידי החשוד עם מעורבים נוספים.

צילומי אילוסטרציה: דוברות המשטרה (למצולמים ולתמונות אין קשר לכתבה)

עורך הדין ציין כי אין הצדקה המתנה כל כך ארוכה מצו המעצר ועד לביצועו בפועל – מה שממחיש כי החשוד כלל אינו מסוכן. “מדובר בבחור צעיר, פעם ראשונה עצור, יש לו ילדה קטנה בבית. ניתן לקצר משמעותית את ימי המעצר המבוקשים.
השופטת טל תדמור זמיר קבעה כי מחמת החשד לשיבוש חקירה יש מקום להאריך את מעצרו של החשוד בארבעה ימים.

בהארכת המעצר השניה (8 במרץ) אמר נציג המשטרה כי ישנה התקדמות בחקירה וכי ישנן ניסיונות לאתר עוד קליינטים שקנו מב’ סמים. “ישנן עדויות שקושרות במישרין את החשוד, שמו ופרטי עסקאות הסמים. החשוד מכחיש את המיוחס לו”.

המשטרה הציגה לבית המשפט דו”ח סודי ובו סיכום הראיות בתיק. על פי הטוען המשטרתי – עד כה נחקרו 6 אנשים, והוא סירב לומר האם היו האזנות סתר בתיק.

גם לאחר דיון זה נאות בית המשפט, באמצעות השופט יעקב גולדברג, להאריך פעם נוספת את מעצרו של ב’, הפעם ביומיים נוספים ועד ה-10.3.

לכל העדכוניםחדשות פרדס חנה-כרכור

עוד בפרדס חנה-כרכור

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

עוד באור עקיבא

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

אולי יעניין אותך

עידו בן ה-27 נהרג ממכונה חלקאית בגולן: “משפחה שורשית מאוד באור עקיבא, טרגדיה ועצב גדול”

עמר, נמצא ביום שישי ללא רוח חיים בשטח חקלאי של המשפחה במועצה האזורית גולן, סמוך לטרקטור שבו נהג * על פי מה שנודע ל’מגדלור ניוז’, מדובר ככל הנראה בחלק מציוד המכני עמו עבד הצעיר שהתנתק ופגע בו בעוצמה. הדבר הוביל לפגיעה קשה ובהמשך למותו * באור עקיבא סיפרו כי המשפחה היא מוכרת ושורשית בעיר

לידיעה המלאה

מגדלור-פיד ♋

דילוג לתוכן