הפתעה במיטה: רוב גדול של הבוגדים והבוגדות טוענים שזה משפר את חיי הנישואים

האם בגידה בהכרח תביא לקריסת חיי הנישואים וגירושים מתקרבים? כלל לא בטוח, כפי שמגלה מחקר חדש מהתקופה האחרונה

הפתעה במיטה: רוב גדול של הבוגדים והבוגדות טוענים שזה משפר את חיי הנישואים

האם בגידה בהכרח תביא לקריסת חיי הנישואים וגירושים מתקרבים? כלל לא בטוח, כפי שמגלה מחקר חדש מהתקופה האחרונה

מגדלור-פיד ♋

מחקר חדש שהתפרסם בחודשים האחרונים וממצאיו פוסמו ב”דיילי סטאר”, מגלה שבגידות – לא רק שלא תמיד פוגעות בחיי הנישואין – אלא עשויות אף להועיל. על פי הפרסום, 77% מהבוגדים והבוגדות טענו כי ניאופים שיפרו את חיי הנישואים שלהם, במחקר שכלל 2,000 גברים ונשים נשואים שניהלו רומנים או בגדו בבני/בנות זוגם.

כשני שלישים מהם טענו שיש להם מערכת יחסים טובה ומאושרת בנישואים למרות הרומנים במקביל, ואילו רק שליש טוענים כי סובלים בנישואיהם ונמצאים במערכת יחסים חסרת אושר.

עוד נמצא, נשים נוטות להיות יותר מאושרות בנישואיהן בזמן שהן בוגדות – 71% לעומת 63% מהגברים הבוגדים. לעומת זאת, הגברים הם אלה שסבורים יותר כי רומנים משפרים את נישואיהם – 81%, כאשר גם נשים רבות – 72% טוענות כי רומנים דווקא משפרים את חיי הנישואים.

המחקר, שפורסם גם ב’ניו יורק פוסט’, גילה עוד משהו מעניין לאחר שהנחקרים נשאלו – מה קורה כאשר אחד מבני הזוג שבוגד מגלה שגם הצד השני בוגד ומנהל רומן מאחורי גבו/גבה? 94% אמרו שיהיו עצבניים אם ימצאו שבן/בת זוגם יעשו להם בדיוק את מה שהם עושים. “מה ששנוא עליך” כנראה לא תופס במקרה הזה והצביעות חוגגת.

המחקר נערך על ידי אתר הדייטינג ‘איליסיט אנקאונטרס’ Illicit Encounters. אחת ממפעילות האתר, ג’סיקה לאוני, טוענה כי איננה מופתעת בכלל לגלות שאנשים מאושרים בוגדים. “אם אתה לא מאושר, המחשבה שלך נמצאת במקום אחר ואין שום דרך שתוכל למדר אותה באמצעות רומן. אנשים נואפים לא רוצים לעזוב את הפרטנרים שלהם, הם רק רוצים קצת ריגוש וקצת תיבול חריף לחיים שלהם”.

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

הצטרפו אלינו


דילוג לתוכן