בת 21 מצאה שיטה מתוחכמת להונות בנקים בכל הארץ – והכל דרך כספומט ויכולות משחק

כתב הוגש נגד צעירה מנוף הגליל שטענה שמכשיר הכספומט מקולקל והוציאה מהבנק כספים במרמה. ולא רק מבנק אחד

בת 21 מצאה שיטה מתוחכמת להונות בנקים בכל הארץ – והכל דרך כספומט ויכולות משחק

כתב הוגש נגד צעירה מנוף הגליל שטענה שמכשיר הכספומט מקולקל והוציאה מהבנק כספים במרמה. ולא רק מבנק אחד

מגדלור-פיד ♋

חקירה של יחידת ההונאה במחוז מרכז הובילה להגשת כתב אישום נגד צעירה בת 21 מנוף הגליל, שהצליחה במספר מועדים, להוציא במרמה עשרות אלפי שקלים מבנקים שונים.

החקירה העלתה שהנאשמת נהגה להגיע למכשירי הפקדת מזומנים בסניפי בנקים שונים ברחבי הארץ, ללחוץ על לחצן להפקדת מזומן ומיד לאחר מכן ללחוץ על לחצן הביטול. בהמשך נכנסה לסניף הבנק וטענה בפני הפקיד שהמכשיר “בלע” את הכסף אך לא זיכה את חשבונה.

על פי נהלים הנהוגים, הבנק נוהג לזכות באופן מיידי לקוח הטוען שהפקיד כספים באמצעות המכשירים האוטומטיים עד לבירור העניין. כך זכתה הנאשמת לקבל את הכספים שכביכול הפקידה ואז למשוך אותם במזומן.

השבוע הוגש כאמור לבית משפט השלום ברחובות על ידי פרקליטות מחוז מרכז כתב אישום כנגד הנאשמת בחמישה אישומים של קבלת וניסיון לקבלת דבר במרמה.

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

אולי יעניין אותך

השיטור העירוני בחדרה יורה על בדיקה ברחוב של אופניים וקורקינטים חשמליים

בעקבות העלייה הדרמטית בתאונות הדרכים בכלי רכב זעירים, יוצאים בעיריית חדרה וברלב”ד בקמפיין הסברה נרחב מבתי הספר ועד שלטי חוצות להגברת הבטיחות בדרכים. בנוסף, על פי העירייה, ייערכו מבצעי הסברה ואכיפה ברחובות העיר על ידי השיטור העירוני, כאשר המשטרה תוריד מהכביש רוכבי אופניים וקורקינט חשמלי ומכני וכן אופנועים. הכלים ייבדקו ע”י בוחן המשטרה ובמקביל יעברו הנהגים הסבר והדרכה קצרה על משמעות הרכיבה ודגשים על נהיגה בטוחה וזהירה במרחב העירוני.

לידיעה המלאה

 


דילוג לתוכן