חברת נתיבי ישראל בפרויקט בטיחותי קריטי בצומת כלניות במועצה האזורית מנשה

משרד התחבורה באמצעות חברת נתיבי ישראל משקיע כ 18.5 מיליון שקלים בפרויקט

חברת נתיבי ישראל בפרויקט בטיחותי קריטי בצומת כלניות במועצה האזורית מנשה

משרד התחבורה באמצעות חברת נתיבי ישראל משקיע כ 18.5 מיליון שקלים בפרויקט

מגדלור-פיד ♋

חברת נתיבי ישראל נערכת בימים אלו לתחילת העבודות על כביש 581 מצומת כלניות ועד צומת מצר, קטע שידע תאונות קטלניות. מטרת הפרויקט לשפר את בטיחות משתמשי הדרך בקטע כביש זה לאורך של כ 900 מטר, תוך הסדרת הרמזור הקיים בצומת כלניות. משרד התחבורה באמצעות חברת נתיבי ישראל משקיע בפרויקט כ- 18.5 מיליון שקלים בפרויקט ועתיד להסתיים באפריל 2023.

במסגרת הפרויקט, החברה תקים מפרדה קשיחה במרכז הכביש ממעגל התנועה הקיים בצומת מצר ועד צומת כלניות, זאת בשל תאונות חזיתיות קטלניות בקטע כביש זה.

בנוסף, החברה מבצעת יישור לעקומה במקטע זה תוך הסדרת שוליים לעצירה בטוחה. מאחר ובקטע כביש זה חוצים לא מעט כלים חקלאיים לשטחי קיבוץ מענית, הפרויקט יכלול הסדרת כניסות ויציאות בטוחות לקטע הכביש מ-ואל שטחי הקיבוץ. לאורך כל תוואי הכביש הנ”ל הותקנה מערכת תאורה חדשה וכן, בצומת כלניות יוסדר הרמזור הקיים על מנת להקל על עומסי התנועה באזור בשעות הבוקר.

צילום: נתיבי ישראל

המהנדס הבכיר אורי חאיק, סגן מנהל אגף מוקדי סיכון בחטיבת הנדסה ופיתוח של חברת נתיבי ישראל: “בטיחות משתמשי הדרך היא הראשונה במעלה מבחינתנו. כשאני יודע שאנחנו כחברה פועלים למען המטרה הזו כל פעם מחדש, זה ממלא אותי בגאווה.

“הפרויקט הנוכחי יחל ממש בימים הקרובים ותוך שנה יוכלו הנוסעים בקטע כביש זה לנסוע יותר בבטחה. כמובן על ציבור הנהגים אחריות לנהיגה בטוחה ואני שמח שלפחות מבחינת הכביש עצמו, לנו יהיה חלק בכך”.

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

הצטרפו אלינו


דילוג לתוכן