הפסיכולוגית | מי צריך לשלם בדייט הראשון – גברים או חצי חצי?

הפסיכולוגית | מי צריך לשלם בדייט הראשון – גברים או חצי חצי?

-

מגדלור-פיד ♋

באחד הפרקים של הסדרה “רמזור” המיתולוגית, איצקו חוזר לעולם הרווקות ומגלה שדייטים זה עסק יקר – בייחוד לגבר. אחת השאלות שמעולם לא אבד עליהן הכלח הוא מי צריך לשלם בדייט ראשון – הגבר? חצי חצי? או אולי בכלל האישה?
הפסיכולוגית קיבלה נתונים מאתר ההיכרויות “ג’יידייט” שלפיהם רוב הנשים חושבות שהגבר הוא זה שצריך לשלם על הארוחה ותוהה על העניין:  “אז איפה עניין השוויון?!”

מהנתונים שפורסמו לפני מספר שנים – 82% מהגברים הישראלים ו-73% מהנשים הישראליות, מאמינים כי הגבר הוא זה שצריך לשלוף את הארנק בדייט הראשון ולשלם עליו.
“כ-80% מהגברים ו-70% מהנשים? נראה שיש כמעט הסכמה. הגבר אמור לשלם בפגישה הראשונה על האוכל והשתייה. אמרתי לעצמי – במאה ה-21 עדיין זאת המחשבה”.

הפסיכולוגית הרימה גבה: “אם אתה גבר ולא מרוויח הרבה כסף – אז אתה אמור לשלם? תתנחמו בזה שעל פי הנתונים האלה, מהדייט השני ואילך, רק 50% סבורים שהגבר צריך לשלם את החשבון.

“אבל עדיין – חצי מהאנשים חושבים שגברים צריכים לשלם. למה? אז יגידו שגברים משתכרים יותר אז שישלמו יותר. אבל זה לא בכל מקרה. אפשר להתפלא על הנתונים האלה והם קצת מבאסים. לא השתנה כלום. מה כל העניין של שוויון? לא ברור”.

יש לציין כי על אף הנתונים, שהמשיכו במהלך השנים עד היום, יש הרבה אנשים שמעדיפים לשלם חצי חצי ושלא ישלמו עליהם.
אז לאיזה צד על המפה אתם שייכים?


הקטע מובא מתוך ארכיון התוכניות של ורדה רזיאל ז’אקונט, ששודרו בין השנים 2008 ל-2014 ברדיו ללא הפסקה 103FM

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

הצטרפו אלינו


דילוג לתוכן