ליגת החופים בכדורגל שהייתה צפויה להגיע לחדרה – בסכנת ביטול

ליגת החופים בכדורגל שהייתה אמורה להיערך בחוף חדרה - על סף ביטול: לאחר הפרסום הנרחב, שהיה גם על מעטפות הארנונה לתושבים לאחרונה, ולאחר הודעה לעיתונות והתרגשות מרובה, נודע כי קשיים תכנוניים ואישוריים של מתחם המשחקים בחדרה – יביא ככל הנראה לנפילת קיום הטורניר בעיר.

את הידיעה אודות קיום ליגת החופים בחדרה פרסמנו ב’מגדלור ניוז’ ב-11.4 השנה. מ”מ ראש עיריית חדרה חתם אז על אישור קיום ליגת כדורגל החופים בקיץ הקרוב בעיר חדרה, לראשונה מאז הוקמה. “זו הפעם הראשונה שהתחרות המכובדת תתקיים בחדרה”, אמר לאחר מכן, “זו תהיה חגיגה גדולה לכל המשפחות בעיר החדרה.

הליגה, נזכיר, לא התקיימה בשנתיים האחרונות עקב מגיפת הקורונה וסיבות נוספות. ב-2019, זכתה באליפות הליגה בני “פלפלה” כפר קאסם. חדרה אגב, זכתה פעם יחידה ב-2008, כשנה לאחר שהוקמה הליגה שהתקיימה בכל השנים בחוף פולג הנתנייתי. בעונה הקרובה יהיו 10 קבוצות עם שידורים חיים בערוץ הספורט, מה-17 ליוני עד 29 ביולי.

כעת כאמור הסתבר כי הליגה עלולה שלא להגיע לעיר וגורמים שונים אף ציינו כי עיריית חדרה והחברה הכלכלית עלולות להיתבע על ידי קבוצות בליגה והנהלת ליגת כדורגל החופים.

משחקי הליגה הראשונים בכדורגל חופים בישראל החלו ב-8 ביוני 2007, שבוע לאחר השקתו הרשמית של הענף תחת פיקוחה של ההתאחדות לכדורגל בישראל. שחקני הליגה הם שחקני עבר בליגות המקצועניות והחובבניות של הכדורגל הרגיל בישראל, שחקני קטרגל, שחקנים זרים מקבוצות שונות בעולם ושחקני מחלקות הנוער של קבוצות הכדורגל מרחבי הארץ.

מעיריית חדרה נמסר: “עיריית חדרה חתמה על הסכם עם זכיין כדורגל חופים על מנת לקיים בעיר את הליגה. על פי ההסכם מחוייב היזם להפעלת הליגה ובכלל זה לקבל את כל האישורים הנדרשים כדין כדי להקים ולהפעיל את מתקן המשחקים. למרות העזרה שהעמידה לרשותו העירייה, היזם נתקל בקשיים תפעוליים להפעלת הליגה. נכון לרגע זה, ביקשה העירייה מהיזם לעשות כל מאמץ לקיים את משחקי הליגה בעיר כפי שסוכם”.

עדכון ראשון: 11.4.22, 10:10

עוד במבזקים

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

דילוג לתוכן