הערכה: התקדמות בהרכבת הקואליציה באור עקיבא אחרי הפריימריז בליכוד

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

הערכה: התקדמות בהרכבת הקואליציה באור עקיבא אחרי הפריימריז בליכוד

-

מגדלור-פיד ♋
הפריימריז בליכוד מתקיים היום (5.2). 119 אלף חברי המפלגה ייצאו לבחור את רשימת הליכוד לכנסת הבאה בבחירות שיתקיימו בעוד כחודשיים. כל מתפקד מסמן 12 מועמדים בטופס ההצבעה, וחברי המרכז יבחרו עוד חמישה אנשים מתוך כעשרה מחוזות בחירה.

באור עקיבא נפתחה עמדת הצבעה במתנ”ס המקומי למשך 12 שעות ולאחר מכן תתבצע ספירת הקולות.

אורלי יחזקאל לקראת הפריימריז בליכוד. צילום: מהפייסבוק של אורלי יחזקאל

באור עקיבא ידעו לספר כי בתקופה האחרונה הקפיא ראש העיר יעקב אדרי, גם הוא מהליכוד, את מלאכת הרכבת הקואליציה בעיר, זאת על מנת לסייע לאורלי יחזקאל ידידתו, בהתמודדותה בפריימריז לליכוד.

יחזקאל החדרתית מתמודדת במשבצת “מישור החוף” ומספרה הוא 353. בשבועות האחרונים ניהלה יחזקאל קמפיין רחב בקרב תושבי העיר חדרה והאיזור על מנת שיבחרו בה בכדי שתמוקדם במיקום ריאלי בבחירות הארציות ותהפוך לחברת כנסת.

לפני יומיים הגיעה יחזקאל לסניף הליכוד בחולון. “דיברתי על נסיוני הרב בניהול מערכות גדולות ותקציבי עתק , תרומתי למדינת ישראל ולחברה הישראלית כמנכ״לית במשרדי ממשלה ובכל תפקידי המפתח בהם כיהנתי אז והיום
בולדוזרית של עשייה חברתית ענפה… מבטיחה לשרת את הציבור נאמנה ואפעל בכל מאודי לצדק חברתי”, אמרה.


ובחזרה לאור עקיבא. בעיר, כשלושה חודשים לאחר הבחירות המקומיות, אין עדיין קואליציה כאשר חברי מועצה רבים מדירים את רגליהם מישיבות המועצה שנערכו עד היום. כך למשל שמחה יוסיפוב, ארקדי גדילוב, רמי ראובן ונוספים לא הגיעו לחלק ניכר מהישיבות שהיו עד כה, ככל הנראה כחלק משיקולים פוליטיים. גדילוב כך נודע, מצפה לקבל את תפקיד סגן ראש העיר גם בקדנציה הנוכחית.

לאחר הפריימריז, כך טוענים גורמים בעיר, ייכנס אדרי לקצב גבוה יותר ויחל להיפגש עם חברי המועצה השונים במטרה לקדם את הרכבת הקואליציה. “לפני 5 שנים היה סיפור כזה שנמשך תשעה חודשים. נקווה שהפעם לא נגרר לפארסה הזאת”, אמר אחד מתושבי העיר המעורבים השבוע.

לכל העדכוניםחדשות אור עקיבא
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

מגדלור-פיד ♋

הגיבו על הכתבה:

guest
0 .
Inline Feedbacks
View all comments

מגדלור-פיד ♋

הגיבו על הכתבה:

guest
0 .
Inline Feedbacks
View all comments
דילוג לתוכן