11 שנות מאסר למתנדב הוראה מפרדס חנה-כרכור שפגע מינית בילדות בנות 6

בית המשפט גזר מאסר ממושך על יואב בושמיץ, שהתנדב כסייע הוראה בשנת שירות * הפרשה נחשפה לאחר שאחת התלמידות חשפה את מעשיו בפני המורה שלה

11 שנות מאסר למתנדב הוראה מפרדס חנה-כרכור שפגע מינית בילדות בנות 6

בית המשפט גזר מאסר ממושך על יואב בושמיץ, שהתנדב כסייע הוראה בשנת שירות * הפרשה נחשפה לאחר שאחת התלמידות חשפה את מעשיו בפני המורה שלה

מגדלור-פיד ♋

יואב בושמיץ בן 19 מפרדס חנה-כרכור, הורשע בשבוע החולף וייכנס לכלא לתקופה של 11 שנה, זאת לאחר כתב אישום בביצוע עבירות מין בילדות בנות 6 בצפון הארץ.

בושמיץ הועסק בשנת 2020 בפעילות התנדבותית בבית ספר יסודי בקריית אתא בתפקיד סייע הוראה. על פי כתב האישום ״הוא נהג לסייע לתלמידות במהלך השיעור, לכרוע על ברכיו לכיוונן, ותוך כדי מתן ההסבר לבצע בהן מעשים מיניים חמורים. במקרה אחד הוא ביצע בשתיים מהן מעשים מיניים, בזמן ששטפו את ידיהן בשירותי בית הספר״.

יואב בושמיץ בבית המשפט | צילום מסך מהטלוויזיה

מדובר ב-8 ילדות בהן ביצע את המעשים במשך כמה שבועות בשנת הלימודים הקודמת. הוא הודה במעשיו בחקירה במשטרה ובכתב האישום נכתב כי הוא “ניצל את מעמדו כסייע, את פערי הכוחות ומעמדו כלפי הילדות”, הוא הורשע בעשרה אישומים בגין ביצוע עבירות מין חמורות בשמונה תלמידות כיתה א’, בנות שש, באונס ומעשים מגונים בנסיבות מחמירות.

עוד נכתב כי “מעשיו הופסקו בשל חשיפת המעשים על ידי אחת הילדות בפני המורה, מיד לאחר שביצע בה עבירת מין”, נכתב בכתב האישום. “העבירות בוצעו במהלך שעות הלימוד, בכיתה הומה ילדים, מורה וסייעת, בתעוזה רבה וללא עכבות”.

בגזר הדין התחשבו השופטים בנסיבותיו האישיות של הנאשם. התובעת עו”ד יעל וייסהוף ניהלה את התיק מטעם פרקליטות מחוז חיפה ואת הילדות ייצגה עו”ד רוני אלוני סדובניק.

בית המשפט המחוזי בחיפה גזר עליו כאמור 11 שנות מאסר, 12 חודשי מאסר על תנאי למשך שלוש שנים, 6 חודשי מאסר על תנאי לשלוש שנים וכן פיצויים בסך 270 אלף שקלים.

לכל העדכוניםחדשות פרדס חנה-כרכור

עוד בפרדס חנה-כרכור

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

עוד באור עקיבא

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

אולי יעניין אותך

השיטור העירוני בחדרה יורה על בדיקה ברחוב של אופניים וקורקינטים חשמליים

בעקבות העלייה הדרמטית בתאונות הדרכים בכלי רכב זעירים, יוצאים בעיריית חדרה וברלב”ד בקמפיין הסברה נרחב מבתי הספר ועד שלטי חוצות להגברת הבטיחות בדרכים. בנוסף, על פי העירייה, ייערכו מבצעי הסברה ואכיפה ברחובות העיר על ידי השיטור העירוני, כאשר המשטרה תוריד מהכביש רוכבי אופניים וקורקינט חשמלי ומכני וכן אופנועים. הכלים ייבדקו ע”י בוחן המשטרה ובמקביל יעברו הנהגים הסבר והדרכה קצרה על משמעות הרכיבה ודגשים על נהיגה בטוחה וזהירה במרחב העירוני.

לידיעה המלאה

מגדלור-פיד ♋

דילוג לתוכן