האזינו | לזכר האח שנפל במבצע אביב נעורים: ישראל שור מקיסריה בסינגל חדש של זיכרון [וידאו]

אב ואח שכול ישראל שור בבית עלמין צבאי צלם : יהונתן שאול צלם : יהונתן שאול

האזינו | לזכר האח שנפל במבצע אביב נעורים: ישראל שור מקיסריה בסינגל חדש של זיכרון [וידאו]

-

מגדלור-פיד ♋

זה קרה ב-10.4.73. אבידע שור ז”ל, אחיו של ישראל שור, תושב קיסריה, נפל במבצע אביב נעורים בביירות. לאחרונה, הוציא שור האח השכול את “אח בכור קטן”, סינגל חדש, לתחנות הרדיו, כחלק ממבצע הנצחה אישי ומשפחתי של השכול הפרטי שלו.  

“כתבתי שיר על הכאב שהיכה בי וצמח איתי על פני קרוב ל 50 שנה”, מספר ישראל שור. “השיר הולחן עלי די תמיר קליסקי וזיו וולפסון. בנוסף לסיפורי הגבורה שסיפרו על אחי לאורך השנים, בחרתי הפעם לספר את סיפור גבורתם של האחים השכולים. השיר נכתב לרגל יום הזיכרון והוא מיועד לאבלים בכל רחבי הארץ, בעיקר למשפחות השכולות ובמיוחד לאחים והאחיות השכולים”.

שור מספר עוד: “הכאב שהיכה בי אז, לפני 49 שנים כשאבידע נהרג, גדל יחד איתי והפך לגעגוע גדול שגר מאז בליבי. שנים שאני מחפש צורה מתאימה לשמר את זכרו באנדרטה פרטית משלי. השיר שכתבתי הינו גלעד לשנים שהוא איננו, לרגעים שהחמצתי איתו ולזיכרון על האדם והגיבור שהיה. על מי שהיה נכתבו רבבות מילים. בשיר שכתבתי, ביקשתי לתאר את שעבר עלי מאז שהלך.  ביקשתי להאיר את  כאבם של המשפחות ובתוכם האחים השכולים.

“את השיר אני מבקש לשלוח לכמה שיותר רשתות רדיו וטלוויזיה בתקווה שיושמע בכמה שיותר במקביל. אני מקווה שאחרי שיאזינו לשיר שיופץ באמצעותכם, יזמינו אותי להתראיין על תהליך כתיבת השיר בפרט ועל החיים כאח שכול בכלל.

“את השיר כתבתי אני והוא שלי ובבעלותי. בכל נושא או בקשה יש לפנות אלי. שמי המלא: ישראל שור. טלפון: 0528577111 כתובת מייל: [email protected]”.

אב ואח שכול. ישראל שור בבית עלמין צבאיף עטיפת הסינגל החדש. צילום: יהונתן שאול

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

הצטרפו אלינו


דילוג לתוכן