עשרות תושבי חדרה מחו בכביש החוף נגד סגירת הכניסה לאולגה מתחנת הדלק [וידאו]

תושבים רבים ממערב חדרה – גבעת אולגה ועין הים, הגיעו אחר הצהריים (10.5) לכביש החוף, סמוך לתחנת הדלק בכניסה לשכונה, למחאה נגד סגירת הכניסה והיציאה מהמקום עליה הוחלט לאחרונה על ידי רשויות התחבורה.

בין יוזמי המחאה, שאושרה על ידי משטרת ישראל, הוא תושב השכונה וחבר המועצה צ’יקו וקנין. “נפגשנו והפגנו על מחדל סגירת הכניסות והיציאות מתחנת דלק אולגה ואת הכניסה הדרומית לאולגה ועין הים”, אמר וקנין, “בנו לנו מחלף שלא יהיה לו המשך כרגע אלא רק בעוד 8 שנים. יש לנו פה מחדל שעלינו עליו ולא נשתוק”.

צילומים מהמחאה העלה וקנין לרשתות החברתיות ודרבן בכך תושבים נוספים להגיע. “אנחנו צריכים לסגור את כביש החוף, לתת את הצעקה, להילחם על הבית”, הוסיף חבר המועצה. “נכון להיום, רכבים עדיין יכולים לצאת ולהיכנס מהמקום – בתנאי שדה. אבל בקרוב זה ייסגר. אלגה תהיה במצור. לא ייתכן שיסגרו אותנו מכל הכיוונים ויזניחו את השכונה. נתיבי ישראל – אנחנו לא מוותרים יותר”.

מי שהגיע למחאה הוא גם חבר המועצה שלמה בוזגלו, שאמר כי “המחאה היא לא רק של תושבי מערב העיר אלא של כל תושבי חדרה. כולנו מגיעים לאולגה ולים, זה מאבק של כולנו. המצב הנוכחי לא יכול להימשך”.

כזכור, חבר המועצה וקנין הודיע בתחילת חודש מרץ האחרון על פתיחת מעבר למכוניות באזור חסום בשכונה, אך חברי מועצה אחרים חשו כי מדובר בסכנה – פנו להמנדס והמעבר נסגר. הדבר הלהיט יצרים בישיבת המועצה של חודש מרץ. “המעבר הולך להיסגר. אין מספיק מעברים – יציאה אחת לכיוון נתניה, פקקים מטורפים. אין לזה תקדים”.


עיריית חדרה: “מ”מ ראש העיר חדרה בפועל ניר בן חיים שיגר השבוע מכתב לשרת התחבורה ואף שוחח עם מנכ”ל משרד התחבורה בנושא ודרש להשלים את חיבור המחלף לתוך העיר ולבטל את ניתוק השכונות וחסימת דרכי הגישה. אף אחד לא יקבל החלטה מעל הראש שלנו – אנו מתכוון להיאבק בכל הכח כדי למנוע את ניתוק השכונות”.

עוד במבזקים

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

דילוג לתוכן