הבחירות בחדרה: יחזקאל עתרה למחוזי בדרישה לקיים פריימריז בליכוד

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

הבחירות בחדרה: יחזקאל עתרה למחוזי בדרישה לקיים פריימריז בליכוד

-

מגדלור-פיד ♋אורלי יחזקאל מחדרה, המבקשת להיות מועמדת הליכוד בבחירות לראשות העיר באוקטובר הקרוב, עתרה לבית המשפט המחוזי בבקשה לקיים פריימריז בתנועה. 

בעתירה מבקשת יחזקאל מבית המשפט כי החלטת בית הדין של הליכוד מה-24.7.18 לפיה הוחלט כי גדי אריאלי יהיה מתמודד הליכוד לראשות העיר – תבוטל, לקיים בחירות מקדימות בתנועה לראשות העיר, וכן לאסור על הליכוד להעביר כספים לאריאלי או כי זה ישתמש בהם עד אשר תתקבל החלטה בעתירה. את יחזקאל מייצגים עו”ד ניסים אראל ואורי עמרני מזכרון יעקב.

יחזקאל, שימשה בעברה כמנכ״לית המשרד לפיתוח הנגב והגליל והמשרד לשיתוף פעולה אזורי, ובתפקידים נוספים בשרות המדינה בהם ראש מטה שר הבריאות, שר הקליטה, משרד לענייני ירושלים , המשרד לביטחון פנים ועוד.

היא כיהנה כאישה ראשונה בתפקיד יו״ר הדירקטוריון של החברה לפיתוח מזרח ירושלים וכן כיהנה כחברה בועדה קרואה בערערה, בוועדה לתיכנון ובנייה עירון, בוועדת המכרזים ובתפקידים ציבוריים נוספים. כיום היא מכהנת כחברת מועצת שידורי הכבלים והלווין וחברת המועצה לקידום נשים בספורט.

קודם לכן ,שימשה כראש מערך ההסברה בעיריית אור עקיבא ועוזרת אישית לראש העיר, יעקב אדרי וכשנבחר לכנסת ישראל המשיכה לעבוד עימו בתפקידים בכירים בשרות המדינה.

 

“בהיותי המנכ״לית של המשרד לפיתוח הנגב והגליל הקמנו את בפקולטה לרפואה בצפת, היינו שותפים להקמת עיר הבהד״ים בנגב, פיתוח פארק נחל באר שבע, הקמת חדר מיון הקדמי באילת ועוד כ-264 פרוייקטים חברתיים בעלות כוללת של כ-מליארד וחצי. זאת באיגום משאבים עם משרדי הממשלה השונים וסיוע של קרנות. הצלחנו לחולל שינוי אמיתי, באמונה, במקצועיות ובמיקוד מטרות יש לי ניסיון רב בשירות הציבורי – 23 שנים”.

יחזקאל מגדירה עצמה ביצועיסטית שעובדת אל מול מבחן התוצאה: “יש לי הכרות וניסיון רב בפעילות של מערכת השלטון, משרדי בממשלה והרשויות המקומיות,יכולת ניהול גבוהה ברמה אסטרטגית ואדמיניסטרטיבית במערכת הציבורית , ידע בתכנון וניהול תקציב בהיקף של מאות מליוני שקלים”.

יחזקאל בעלת תואר ראשון B.A במדעי המדינה בהצטיינות מטעם אוניברסיטת בר אילן ותואר שני M.A בממשל מדיניות ציבורית עם התמחות בניהול כספים בהצטיינות מטעם אוניברסיטת בר אילן.

כמו כן, היא  בוגרת לימודי תעודה בגישור מטעם השלטון המקומי, בוגרת התוכנית להכשרת דירקטורים ונושאי משרה בתאגידים בפקולטה לניהול באוניברסיטת תל אביב (לה״ב), בוגרת למודי תעודה במכון לשלטון מקומי מטעם אונברסיטת בר אילן ובוגרת לימודי תעודה בתקשורת.

בשנים האחרונות היא שותפה במאבקים חברתיים רבים בהם המאבק להעלאת קיצבתם של הקשישים מקבלי ביטוח לאומי לשכר מינימום שיאפשר להם לחיות בכבוד, תומכת במאבק הנכים, בעד סגירת תאגידי מים, בעד תמיכה ותקצוב בצהרונים במטרה להוריד את נטל יוקר המחיה ממשפחות צעירות ועוד.

“אני מסייעת רבות לאוכלוסיה חלשה בכל הרבדים ואל מול משרדי הממשלה השונים בפרט בדיור הציבורי, חובות ארנונה ומים.  דלתי תמיד פתוחה בפני כל בכל עת לאורך שנים”, היא מציינת.

יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במסר האדום.

[fbcomments]

 


 [blog_news title=”עוד חדשות” style=”” count=”4″ category=”” category_multi=”” excerpt=”0″ link=”” link_title=””]

 

לכל העדכוניםחדשות חדרה
ענו על משאל מגדלור-ניוז: האם תסעו לחו”ל בקיץ הנוכחי למרות הקורונה?

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

מגדלור-פיד ♋

הגיבו על הכתבה:

עוד ניוז >>

דילוג לתוכן