כבוד מקומי: אופיר שחם מזיכרון יעקב תייצג את ישראל באליפות אירופה בהתעמלות אמנותית 

אופיר מתעמלת מגיל 9 וכיום היא במסגרת מועדון עירוני נתניה ומהווה חלק מנבחרת ישראל הקבוצתית של איגוד ההתעמלות * שחם: "אשמח אם הקהל הישראלי יגיע לעודד ולתמוך. אני בטוחה שזו תהיה חוויה מטורפת ומעצימה"

כבוד מקומי: אופיר שחם מזיכרון יעקב תייצג את ישראל באליפות אירופה בהתעמלות אמנותית 

אופיר מתעמלת מגיל 9 וכיום היא במסגרת מועדון עירוני נתניה ומהווה חלק מנבחרת ישראל הקבוצתית של איגוד ההתעמלות * שחם: "אשמח אם הקהל הישראלי יגיע לעודד ולתמוך. אני בטוחה שזו תהיה חוויה מטורפת ומעצימה"

מגדלור-פיד ♋

אופיר שחם, בת 17 מזיכרון יעקב, תייצג את ישראל באליפות אירופה בהתעמלות אמנותית שתתקיים בין התאריכים 15-19 ביוני באקספו תל אביב, ומהווה את יריית הפתיחה למשחקים האולימפיים שיתקיימו בפריז בקיץ 2024. אופיר תתחרה בקטגוריית סניור קבוצתי.

השנה איגוד ההתעמלות בישראל מארחת את התחרות היוקרתית, בהשתתפות 39 מדינות ביניהן איטליה, בולגריה, אוקראינה, ועוד. הנבחרת הישראלית תתחרה בהובלתה של המאמנת הלאומית הראשית איילת זוסמן, יחד עם שלוש המאמנות אלה סמופלוב, נטשה סטיפנובה ונטלי מלכה, עוזרות המאמנות אידה מיירין ואלונה קושבצקי ומנהלת הנבחרת נטשה אסמולוב. הנבחרת תכלול את דריה אטמנוב ועדי כץ בקטגוריית סניור אישי.


// סגל הנחברת. באדיבות איגוד ההתעמלות בישראל, צילום: עודד קרני

סגל הנבחרת הקבוצתית בדרגת סניור כולל את המתעמלות: הדר פרידמן, אופיר שחם, דיאנה סברצוב, שני בקנוב, רומי פריצקי, עמית חדוות, אמילי מלכה, מיכאלה משה ושני קטייב. בקטגוריית ג’וניור אישי יתחרו 4 מתעמלות שייבחרו באופן סופי בסמוך למועד התחרות.

אופיר מתעמלת מגיל 9 וכיום היא במסגרת מועדון עירוני נתניה ומהווה חלק מנבחרת ישראל הקבוצתית של איגוד ההתעמלות. בין הישגיה: 2 מדליות ארד בגביע העולם בבאקו 2022 (קרב רב + חישוקים) בקטגוריית סניור קבוצתי ושתי מדליות זהב בתרגיל המשולב (סרטים וכדורים) ובגמר החישוקים בגביע העולם ביוון 2022 בקטגוריית סניור קבוצתי.

“התחלתי להתעמל יחסית בגיל מאוחר ודי ‘בטעות’ כשחיפשתי לעצמי חוג מהנה”, היא מספרת. “זו היתה הבחירה הטובה ביותר שעשיתי ואני נהנית מאד להיות חלק מהנבחרת ולכבוד לי לייצג את המדינה. שאיפתי להגיע למשחקים האולימפיים בפריז והתחרות המתקיימת כאן בישראל מהווה יריית פתיחה לכך ומאד מרגשת אותי. אשמח אם הקהל הישראלי יגיע לעודד ולתמוך. אני בטוחה שזו תהיה חוויה מטורפת ומעצימה ואני מצידי מבטיחה לעשות את המקסימום כדי לנצח”.

// אופיר שחם, באדיבות איגוד ההתעמלות בישראל, צילום: עודד קרני

אבי שגיא, יו”ר איגוד ההתעמלות: “התחרות מתקיימת לאחר הישגים מדהימים שהשיגה ישראל בתחום ובראשם מדליית הזהב של לינוי אשרם בטוקיו 2020. אופיר מסבה גאווה לענף, לאיגוד ולמדינת ישראל. אנחנו מקווים שילדות צעירות יקבלו השראה מהישגיה ויצטרפו לאחד הענפים המובילים בספורט הישראלי. אין ספק שישראל נמצאת על המפה בכל הקשור לענף ההתעמלות האמנותית והאירוע בישראל מהווה הזדמנות מצוינת לקהל הישראלי לבוא ולצפות מקרוב במתעמלות המובילות של הענף, וכמובן לעודד את הנבחרת הישראלית”.

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

הצטרפו אלינו


דילוג לתוכן