בפריים טיים של חדשות 10: שני אלימלך מאור עקיבא באתגר “40 יום ללא קניות בגדים”

  


כמעט 8,000 נשים הצטרפו בחודשים האחרונים לקבוצת פייסבוק “יש לי מה ללבוש”, כדי להשתתף באתגר  צרכני-חברתי: “40 ימים בלי קניות בגדים”. אמש, במהדורה המרכזית ב”חדשות 10″ בטלוויזיה, שודרה כתבה על האתגר החדש, בו משתתפת גם שני אלימלך מאור עקיבא (בתמונה). אלימלך כבר חצתה מזמן את מספר הימים של האתגר והגיעה, נכון להיום, ליום ה-91 בלי שהיא רוכשת בגדים.

“אם את מוצאת את עצמך מתוסכלת מול ארון מלא בבגדים, את מוזמנת להשתתף באתגר “יש לי מה ללבוש” – 40 ימים ללא קניות, שבהם בכל יום תרכיבי תלבושת חדשה מהבגדים שבארון שלך”, נכתב בתיאור הקבוצה, אותה פתחה אלינה גרינשפון. “האתגר הוא כלי שנועד לעזור לך להפוך לצרכנית חכמה יותר, עבורך ועבור הסביבה שלך. מטרת הקבוצה לספק תמיכה, להעלות תמונות, לחלוק תסכולים ולקבל אהבה”. 

ומה החוקים למי שמעוניינת להצטרף ל-40 ימים ללא קניות בגדים?
1. אין לקנות בגדים חדשים במשך 40 ימים. מותר לקנות גרביים ותחתונים, אבל לא כי את נורא אוהבת אלא רק אם יש צורך אמיתי (אמיתי באמת. החתול אכל לי את כל החוטינים. כזה).
2. אין ללבוש את אותו אאוטפיט פעמיים. פרטי לבוש יכולים לחזור על עצמם – מראות לא. המשמעות: אותו ג’ינס עם טופים שונים, אותה שמלה עם ז’קטים משתנים, נעליים אחרות וכך הלאה. תהיי יצירתית, תתפרעי, עופי על עצמך!
3. יש להצטלם בכל יום. אתן לא חייבות להעלות לקבוצה או לשום מקום, אלא לצלם בשביל תיעוד הדרך האישי שלכן.
4. כדאי ומומלץ להיעזר גם בחברות ובמשפחה לאקסטרה תמיכה.
5. אם אתן מעלות תמונה, גם מחוץ לקבוצה, אנא תייגו #ישלימהללבוש ו(אחרי רווח) הוסיפו: יום X לאתגר. כך אפשר יהיה להגיע לתיוג.
6. כדאי ומומלץ לעשות אלבום סוף, שבו תרכזו את כל התלבושות שלכן במהלך האתגר, ליצירת מוטיבציה נוספת. מוזמנות להעלות אותו לקבוצה/לתייג את הקבוצה.
7. את יכולה להתחיל את האתגר בכל מועד. אם יש לך חו”ל מתוכנן בעוד שבוע, וחשבת על שופינג טירוף, תתחילי אחרי החזרה. גם ככה לא יהיה לך כסף.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.